×

Syn Małgosi Sochy otrzyma nietypowe imię. Wszystko zdradził jeden napis

Już jakiś czas temu media obiegła informacja, że Małgosia Socha jest w ciąży i już wkrótce doczeka się przyjścia na świat trzeciego dziecka. Aktorka ma już dwie córki: Zosię i Basię, a lada dzień powitać jej przyjdzie upragnionego synka. Na szczególną uwagę zasługuje w tym przypadku jego imię. Jeśli doniesienia się sprawdzą, to możecie być pewni, że nigdy wcześniej nie spotkaliście nikogo, kto tak by się nazywał…

Przedporodowa impreza zwana „baby shower”

Poród Sochy zbliża się wielkimi krokami, dlatego też zorganizowała przyjęcie zwane z angielskiego „baby shower”. Aktorka na przedporodową imprezę zaprosiła najbliższe przyjaciółki m.in. Kasię Zielińską, Agnieszkę Sienkiewicz i Martę Żmuda Trzebiatowską. Ciężarna zadbała o całą dekorację i kolorowe balony. W całym wystroju dominował kolor niebieski, co świadczyło o tym, że Małgosia spodziewa się syna. Do tej pory nie zdradziła jednak, jak będzie miał na imię chłopiec. Fani jednak dopatrzyli się na jednym ze zdjęć szczegółu, który dał im do myślenia.

Nietypowe imię dla chłopca

Firma, która zajmowała się przygotowaniem dekoracji na imprezę, zamieściła na swoim profilu zdjęcie wykonanego przez siebie baneru z napisem „Konfacel baby shower”. Wszystko wskazuje więc na to, że syn aktorki będzie miał na imię… Konfacel.

Informacja w sprawie imienia dla dziecka wciąż nie została jednak potwierdzona

Nikt na chwilę obecną nie potwierdził jednak jeszcze wyboru właśnie takiego imienia. W całej sprawie milczy również sama gwiazda. Nie wykluczone, że baner miał być formą żartu, którego powodem miały być doniesienia o tym, ze aktorka spodziewa się córki. W odwecie Socha równie dobrze mogła zażartować sobie wobec nienarodzonego jeszcze dziecka.

Myślicie, że rzeczywiście aktorka zdecydowałaby się na tak oryginalne imię dla swojego syna?

Polecane

Może Cię zainteresować