×

Ile życia zostało Putinowi? Według byłego agenta KGB, dyktator jest umierający!

Ile życia zostało Putinowi? Były agent KGB, który aktualnie żyje w Wielkiej Brytanii, twierdzi że zna odpowiedź na to pytanie. Zdradził, że prezydent Rosji jest bardzo poważnie chory i zaczyna tracić wzrok. Co więcej, według jego słów zostało mu już niewiele czasu…

Ile życia zostało Putinowi?

Borys Karpiczkow jest byłym agentem KGB. Kilka dni temu rozmawiał z „Sunday Mirror”. Zdradził wówczas, że lekarze nie dają Putinowi więcej niż 3 lata życia. Jak doskonale wiecie, już od kilku miesięcy pojawiają się w mediach informacje o tym, że 69-letni Putin jest poważnie chory i nie zostało mu już dużo czasu. Jednak żadna z tych rewelacji nie została oficjalnie potwierdzona. Teraz były agent KGB przekazał, że z powodu nowotworu, który postępuje dość szybko, Władimirowi Putinowi pozostały nie więcej niż 2-3 lata życia.

Problemy zdrowotne prezydenta Rosji

Według Karpiczkowa, Władimir Putin ma jeszcze inne problemy zdrowotne. Były agent KGB twierdzi, że traci też wzrok i cierpi na powracające i mocne bóle głowy.

Kiedy występuje w telewizji, potrzebuje kartek papieru, na których wszystko jest napisane wielkimi literami, aby przeczytać, co ma do powiedzenia. Są one tak duże, że na każdej stronie mieści się tylko kilka zdań. Jego wzrok poważnie się pogarsza.

Na koniec dodał jeszcze, że prezydent Rosji ma też poważny problem z opanowaniem drgania kończyn.

Źródła: rp.pl/polityka/art36394281-byly-agent-kgb-wladimirowi-putinowi-pozostaly-trzy-lata-zycia, wiadomosci.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij