×

Putin jest bardzo chory? Podczas przemówienia jąkał się i dyszał

Plotki na temat stanu zdrowia rosyjskiego prezydenta nie milkną już od dawna. W dodatku po ostatnim wystąpieniu dyktatora pojawiło się ich jeszcze więcej. Czy Putin jest bardzo chory? Gdy przemawiał, wyglądał na opuchniętego, a do tego jąkał się i sapał. To bardzo nietypowe zachowania.

Znów straszył Zachód

Gdy Władimir Putin pojawia się w mediach, pozuje na silnego, nieustraszonego przywódcę. Ostatnio poznaliśmy również „pobożne” wcielenie prezydenta Rosji, celebrującego zmartwychwstanie Chrystusa. Ale z każdym publicznym wystąpieniem Putina, pojawia się też lawina komentarzy na temat jego wyglądu i zachowania.

Gdy w środę 27 kwietnia Putin pojawił się na posiedzeniu Rady Ustawodawców, gdzie wygłosił mowę na temat działań wojennych w Ukrainie, wywołał lawinę plotek. Prezydent Rosji, tradycyjnie już, straszył kraje Zachodu. Mówił o użyciu broni nuklearnej.

Jeśli ktokolwiek odważy się interweniować z zewnątrz i stwarzać niedopuszczalne zagrożenie strategiczne dla Rosji, co nie jest dla nas do zaakceptowania, powinien wiedzieć, że nasze reakcje i kontrataki będą przeprowadzane błyskawicznie

– zaznaczył prezydent Rosji, dodając, że jego kraj dysponuje „wszelkimi narzędziami, którymi nikt się teraz nie może pochwalić”.

Putin jest bardzo chory?

Niedawno media obiegło nagranie z rozmowy pomiędzy Putinem i Szojgu. Uwagę internautów przykuł fakt, że podczas rozmowy prezydent Rosji źle wyglądał. Siedział w skurczonej pozycji, a prawą ręką kurczowo trzymał się stołu.

Również na posiedzeniu Rady Ustawodawców Władimir Putin zachowywał się dziwnie. Wyglądał, jakby się męczył podczas przemowy. Sapał, a momentami się jąkał. Miał też opuchniętą twarz.

Wydawało się, że rosyjski prezydent walczył o złapanie oddechu (…). Wyglądał na wyczerpanego

– skomentował brytyjski „The Sun”.

Wśród dywagacji na temat stanu zdrowia prezydenta Rosji najczęściej pojawiają się głosy o chorobie Parkinsona i raku tarczycy. Nie są to jedynie plotki, bazujące na krótkich nagraniach z publicznych wystąpień. Według dziennikarzy, w ostatnich latach Putin aż 35 razy spotkał się z chirurgiem onkologiem, specjalizującym się w leczeniu raka tarczycy. Niejednokrotnie widziano go także w towarzystwie innych specjalistów. Podejrzewa się, że Putin przyjmuje sterydy, stąd jego opuchnięta twarz.

Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij