×

Ile zarobił Jason Derulo na Sylwestrze Marzeń z TVP2? Kosmiczna suma!

Ile zarobił Jason Derulo na Sylwestrze Marzeń z TVP2? Wiadomo, że były to naprawdę kosmiczne pieniądze! Wiele wskazuje na to, że jednemu z najlepiej zarabiających piosenkarzy naprawdę opłacało się przybyć do Polski na występ. Wiadomo jednak, że to nie TVP wyłożyło pieniądze. Zrobił to zupełnie ktoś inny!

„Sylwester Marzeń” z TVP2

O tym Sylwestrze mówiło się już od kilku dni. Akcja promocyjna była naprawdę spektakularna. Czy tak jak sam koncert Sylwestrowy? Niektórzy twierdzą, że tak. Choć mówiło się też i o tym, że sami mieszkańcy Zakopanego mają dość hałasów i przygotowań.

Jedno jest pewne. Zabawa była całkiem udana. Tłumy, które mogliśmy zobaczyć w TV (całe szczęście, że jak to powiedziano na antenie TVP: „pandemia zelżała”!), bawiły się naprawdę świetnie. Zadbało o to całe grono gwiazd. Na scenie zobaczyliśmy oczywiście Sławomira, Marylę Rodowicz, a także i Zenka Martyniuka czy osławionego Jasona Derulo. Wiadomo, że artyści otrzymali wysoki gaże za swoje występy. Zwłaszcza ten ostatni…

O tym, że na Sylwestrze Marzeń Dwójki ma wystąpić Jason Derulo z dumą, poinformował sam prezes TVP Jacek Kurski.

Ile zarobił Jason Derulo na Sylwestrze Marzeń

Teraz wszyscy głowią się nad tym, ile gwiazda takiego formatu mogła zarobić na takiej imprezie w Polsce. Jak się okazuje, kwota jest całkiem pokaźna… Zagraniczna firma eventowa Celebryty Talent International wyliczyła, że Jason mógł zgarnąć nawet 1,2 miliona złotych! Oczywiście nie jest to samo wynagrodzenia gwiazdora, a całość kosztów, o czym donosi magazyn Party:

Ściągnięcie Jasona Derulo do Polski może kosztować producentów Sylwestra minimalnie pół miliona złotych plus oczywiście pokrycie kosztów podróży i hotelu dla całego sztabu

Wiadomo jednak, że to nie TVP zapłaciło za występ Jasona Derulo na Sylwestrze Marzeń z TVP. Jak się okazuje, głównym sponsorem był Totalizator Sportowy Lotto.

Potwierdzamy, że występ Jasona Derulo jest możliwy dzięki współpracy Totalizatora Sportowego przy „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”

Źródła: jastrzabpost.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), youtube.com

Może Cię zainteresować