×

Ile lat ma Edzia z „Królowych życia”? Wcale nie wygląda na swój wiek!

Edyta Nowak to najlepsza przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej. Niektórzy zastanawiają się, ile lat ma Edzia z „Królowych życia”? U boku znanej celebrytki wygląda naprawdę młodo!

Przyjaciółka celebrytki

„Królowe życia” to niekwestionowany lider oglądalności stacji TTV. Widzowie pokochali ten program za dość specyficznych bohaterów. Niekwestionowaną gwiazdą jest Dagmara Kaźmierska. W reality show poznaliśmy także jej syna Conana, oraz bliskich przyjaciół – Jacka i Edzię.

Edzia, czyli Edyta Nowak bardzo dba o swoją prywatność. Dopiero od kilku miesięcy ma profil na Instagramie, gdzie sporadycznie wrzuca zdjęcia. Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się również, że podobnie jak Dagmara Kaźmierska, mieszka ona w Kłodzku.

W programie Dagmara zdradziła, że jej przyjaciółka ma dwójkę dzieci – 12-letnią córkę Kryspinę i 20-letniego syna Nicolasa. Natomiast w finałowym odcinku 7. sezonu „Królowych życia” pokazano romantyczny ślub Edyty i jej ukochanego Adama. Para pobrała się w Wenecji.

Jak o mężu przyjaciółki wypowiedziała się Dagmara:

Cieszę się, że jest z Adasiem, bo od niej bije teraz radość. Adaśka znam kupę lat. Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o 12 w nocy np. przychodzę do nich na herbatę.

Niedługo później wyszło na jaw, że kobieta jest w trzeciej ciąży. Niestety w jednym z późniejszych odcinków show TTV widzowie dowiedzieli się, że Edzia straciła dziecko. W tym ciężkim czasie mogła liczyć na swoją przyjaciółkę.

Ile lat ma Edzia?

Wielu fanów programu „Królowe życia” może nie wiedzieć, ile tak naprawdę ma lat słynna Edzia. Okazuje się bowiem, że kobieta ma… 43 lata. To oznacza, że jest młodsza od swojej bliskiej przyjaciółki Dagmary Kaźmierskiej.

Gwiazda programu stacji TTV wygląda jednak fenomenalnie i z pewnością wielu widzów może być zaskoczonych tą informacją. Na zdjęciach u boku znanej celebrytki również nie wygląda na swój wiek!

Ile byście dali Edzi?

Źródła: lelum.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij