×

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? Dla wielu fanów ta liczba będzie zaskoczeniem

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? Widzowie popularnego, telewizyjnego show „Królowe życia” od wielu sezonów zadają sobie to pytanie. Nareszcie prawda wyszła na jaw. Celebrytka prawdopodobnie nie będzie zadowolona z tego faktu, ale wszyscy już wiemy w jakim jest wieku.

Wielka tajemnica królowej życia

Dagmara Kaźmierska to postać, którą w Polsce zna każdy i nawet jeśli nigdy nie oglądał popularnego programu TTV to doskonale wie, że celebrytkę wyróżnia krzykliwy sposób bycia. Królowa życia słynie z rynsztokowego słownictwa, wyzywających strojów oraz zamiłowania do medycyny estetycznej.

Ze względu na ogromną ilość make upu i sporą liczbę przebytych zabiegów upiększających nie jest łatwo określić prawdziwy wiek Kaźmierskiej. Od wielu lat jej fani snują domysły na temat tego, w jakim wieku jest ich ulubiona gwiazda. I choć o Dagmarze wiemy bardzo wiele, łącznie z najdrobniejszymi detalami dotyczącymi jej kryminalnej przeszłości, to jej data urodzenia do tej pory była owiana tajemnicą.

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska?

Na przestrzeni lat powstało kilka teorii na temat wieku Kaźmierskiej. Wybrane źródła podawały, że celebrytka przyszła na świat w 1975 roku. Inni twierdzili, że Dagmara urodziła się w 1968 roku. Nie brakuje jednak domysłów, że prawda tkwi w jej instagramowym nicku, który wskazuje na 1977 rok.

Prawda wyszła na jaw przy okazji ostatnich urodzin gwiazdy. Gdy 12 kwietnia 2020 r. Kaźmierska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie tortu ze świeczkami do zdmuchnięcia, internauci zorientowali się, że ich ulubienica kończy właśnie 45 lat! W opisie fotografii Królowa życia napisała wtedy:

Wiem, że nie wypada się chwalić wiekiem, ale tort taki cudny, aż musiałam. Dziękuję Wam Kochani za życzenia. Są piękne! Całuję Was wszystkich i nie gniewajcie się jeśli nie każdemu odpiszę. Wasza MAŁOLATA.

Czas leci błyskawicznie i już za niespełna 4 miesiące będzie można składać celebrytce życzenia z okazji jej 47 urodzin! Trzeba przyznać, że Dagmara Kaźmierska trzyma się bardzo dobrze i po jej zdjęciach trudno uwierzyć, że zbliża się już do pięćdziesiątki.

Królowa życia nie da sobie w kaszę dmuchać! Jej riposta zaboli kolegów z programu Rafała i Gabriela

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować