×

Niewidomy 13-latek zagrał na pianinie „Weź nie pytaj”. Ta wersja podbiła serca Polaków

13-letni Igor Sobierajski to niezwykły chłopiec. Choć od ponad roku jest niewidomy, może pochwalić się ogromnym talentem, którego zazdrości mu niejedna widoma osoba. Otóż Igor gra na pianinie, jak mało kto, co udowodnił w programie „Mam Talent”. W popularnym show zaprezentował swoją wersję hitu pt. „Weź nie pytaj”. Genialnym wykonaniem zachwycił nie tylko widzów i jurorów, ale także zdobył serca widzów w całej Polsce.

Stale rosnąca popularność Igora

Igor uwielbia grać na pianinie. Kiedy tylko zasiada do swojego instrumentu, od razu widać, że czuje się przy nim znakomicie. Od dłuższego czasu dzieli się również swoimi coverami w sieci, gdzie cieszą się ogromną popularnością – jego wszystkie nagrania obejrzano już ponad 3 miliony razy! Własne wersje wielkich przebojów publikuje w serwisie YouTube na kanale o nazwie „igi YT”. Znajdziecie tam takie hity jak „Wake Me Up” Avicii, „Faded” Alana Walkera czy „Echame La Culpa” Luisa Fonsiego.

Niesamowity cover utworu pt. „Weź nie pytaj” moższ odsłuchać poniżej ??

Nowe pianino

Kilka miesięcy temu Igor zaprezentował cover eurowizyjnego utworu pt. „Light Me Up” Gromee. Kiedy wykonanie nastolatka dotarło do polskiego DJ-a, autora hitu, ten postanowił mu się odwdzięczyć i ofiarował chłopcu nowe pianino. Interpretacji tego utworu w wykonaniu 13-latka można odsłuchać tutaj. Prawda, że świetnie sobie poradził?

Może Cię zainteresować

zamknij