×

Mama i tata pozowali do zdjęcia ze swoimi trojaczkami. Wtedy lekarze dostrzegli coś zadziwiającego!

Amber i Levi przez długi czas marzyli o założeniu rodziny. Para była bardzo szczęśliwa kiedy na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka. A kiedy po pewnym czasie, rodzina powiększyła się o kolejnego członka rodziny, dumni rodzice nie posiadali się z radości. Jednocześnie, po wielu rozmowach, doszli do wniosku, że prawdopodobnie nie zdecydują się na kolejne dziecko. W tamtym okresie życia nie spodziewali się, że los całkowicie ich zaskoczy! I to trzykrotnie!

Para nie stosowała żadnych leków na płodność ani innych specyfików tego typu. Kiedy więc okazało się, że Amber po raz kolejny jest w ciąży, zarówno ona jak i Levi byli zaskoczeni. Para była przekonana, że zabezpiecza się w odpowiedni sposób. Wiadomość, że ich rodzina już za kilka miesięcy powiększy się o kolejne trzy osoby była ogromnym zaskoczeniem.

I jeśli w tej chwili myślicie, że historia tejże rodziny nie może już niczym więcej zaskoczyć, jesteście w ogromnym błędzie.  Jak się okazało trojaczki łączy jedna, bardzo szczególna cecha. O co chodzi?

identyczne trojaczki1

Amber i Levi zawsze marzyli o założeniu rodziny i kiedy zostali dumnymi rodzicami dwóch uroczych dziewczynek doszli do wniosku, że na 4-osobowej liczbie członków powinni pozostać. Trwali w tym przekonaniu dopóki lekarze nie poinformowali ich, że po raz kolejny zostaną rodzicami.

Okazało się, że para spodziewa się trojaczków!

identyczne trojaczki2

Kolejne trzy dziewczynki pojawiły się na świecie przez cesarskie cięcie. Każdy z noworodków ważył ok. 1,80 kg. I choć dziewczynki były mniejsze od typowych noworodków, były całkowicie zdrowe.

O życie natomiast musiała walczyć mama dziewczynek, Amber. Kobieta praktycznie zmarła na stole operacyjnym, ale dzięki transfuzji krwi i reanimacji udało się ją uratować i uniknąć najgorszego.

identyczne trojaczki3

Na zdjęciu powyżej widać dumnych rodziców i urocze trojaczki. Patrząc na te małe Aniołki chyba nie trzeba dodatkowo tłumaczyć, skąd ich mama wzięła siłę, aby walczyć o życie.

Kiedy kryzys został zażegnany i zarówno dziewczynkom, jak i ich mamie nic nie zagrażało, zauważono coś szokującego w wyglądzie trojaczków.

identyczne trojaczki4

Jak się okazało dziewczynki są identyczne!

Szanse na takie narodziny są znikome. Zgodnie ze statystykami mogą występować raz na 200 milionów przypadków.

identyczne trojaczki5

Szczęśliwą 7-osobową rodzinę tworzą: tata Levi, mama Amber oraz córeczki: Lilly, Josey, Norah, Rylan i Remi.

identyczne trojaczki6

Życzymy całej rodzinie dużo zdrowia i szczęścia!

Może Cię zainteresować

zamknij