×

Mężczyźni, którzy mają jeden z tych 5 znaków zodiaku, są dobrymi kandydatami na męża

Jak wygląda idealny związek? Czy jest tak, że dwoje ludzi odnajduje się spośród tłumu i wie, że właśnie razem chcą stworzyć coś wyjątkowego? To, co dla kogoś jest ważne, oczywiście zależy od usposobienia danej osoby, charakteru i osobistych wymagań. Są jednak pewne uniwersalne normy, dzięki którym wiemy, że dany człowiek może być potencjalnie dobrym mężem.

Najczęściej kobiety skupiają się na opiekuńczości, męskości, inteligencji, zaradności dobrym wyglądzie i empatii. Wiemy, że brzmi to trochę jak ogłoszenie w gazecie matrymonialnej, ale tak wygląda rzeczywistość. Nikt z nas nie szuka „byle kogo”, ale osoby, która będzie nam po prostu odpowiadać i pasować do naszego charakteru. Jednak pamiętajmy, że nie ma ludzi idealnych, a na trzy zalety może zdarzyć się jedna wada! Ale na to przymykamy oko, ponieważ nie ma na świecie człowieka, który dogodziłby każdemu.

Pomocne w doborze partnera mogą okazać się także znaki zodiaku. Wśród nich jest aż pięć takich, które należą do mężczyzn, którzy są naprawdę dobrymi ludźmi i często to idealni partnerzy

Pamiętajcie jednak, że tak ważne wybory nie mogą być podyktowane tylko znakami zodiaku. Tutaj w grę wchodzi jeszcze coś więcej – serce ❤️

BARAN

To człowiek z zasadami i kręgosłupem moralnym, który bardzo dobrze wie, gdzie jest granica między złem a dobrem. Szarmancki typ, który okazuje emocje gdy tylko będzie miał na to ochotę. Nie przeszkadza mu w tym ani miejsce publiczne ani fakt, że są obok niego obcy ludzie.

Zrobi wszystko, aby jego kochana czuła się dobrze. Czasem zdarza mu się uciec myślami bardzo daleko i rozmyśla nad rzeczami, o których wie tylko on sam, ale i tak warto przymknąć na to oko i żywo zainteresować się taki, mężczyzną.

LEW

To typowy samiec alfa, który dobrze wie, jak sprawić, aby jego kobieta czuła się bezpiecznie. Nie ma takiej opcji, aby kiedykolwiek ktoś zaczepił ją gdy idzie w towarzystwie lwa. Jeśli w domowym budżecie zabraknie pieniędzy albo któreś z nich straci pracę, lew wie że to na nim spoczywa odpowiedzialność za rodzinę i postara się znaleźć dodatkową pracę lub zmienić dotychczasową,aby ich status nie pogorszył się i całej rodzinie żyło się komfortowo.

WODNIK

To partner idealny dla kobiet, które kochają romantyków. Wodnik tak samo jak kobiety uwielbia marzyć, snuć plany i dążyć do nich małymi choćby kroczkami. Idealnym mężem będzie dla kogoś, kto tak samo jak on kocha seriale, komedie romantyczne i czas spędzony przy świecach i akompaniamencie poruszającej muzyki. Jeśli zobaczy coś poruszającego, będzie przeżywał wszystko tak samo jak ty. Potrafi wejść w skórę drugiej osoby i postawić się na jej miejscu, pokazując, że empatia to jego drugie imię.

WAGA

Ten znak to idealny partner dla kobiet wybuchowych o gorącym charakterze. Wie, jak załagodzić każdą kłótnię i uśmiechem potrafi załatwić wiele spraw i wychodzi z założenia, że tylko dobrocią można osiągnąć najwyższe szczyty. Jest jak woda której prąd uspokaja nawet najbardziej rozszalały ogień. Zatem jeśli jesteś panikarą i szybko wpadasz w złość, skup się na tym, aby twój partner był spod wagi ?

RYBY

Oaza spokoju z sercem na dłoni. Jeśli ktokolwiek z jego bliskich jest w potrzebie, on nie ma problemu, aby wstać w nocy, ubrać się i jechać na ratunek – nawet jeśli chodziłoby o zwykłą rozmowę po straconej pracy. Ryby to znak należący także do zaradnego faceta, który nie boi się eksperymentów w kuchni. Uważa, że nie ma nic lepszego niż uśmiech na twarzy ukochanej kobiety po smacznym posiłku.

Cook People Fry Pan House Kitchen Utensils

STRZELEC

Waleczny znak, który zrobi wszystko dla swojej rodziny. Jeśli już decyduje się na małżeństwo, jest to dla niego jak świętość, której nie można w żaden sposób złamać. Wyciąga przyjaciół z największych tarapatów, a tym samym kreśląc przed potencjalną partnerką wizerunek macho o gołębim sercu. Nie boi się niczego – a przynajmniej tak się zachowuje.

Czy to pokrywa się z Waszymi doświadczeniami z tymi znakami?

Może Cię zainteresować

zamknij