×

Tego samego dnia trenerka zrobiła sobie 2 zdjęcia. Udowodniła, że nie ma osoby z idealnym ciałem!

Ashlie Molstad ma 31 lat i jest trenerką fitness. Kilka tygodni temu na Facebooku opublikowała inspirujący post. Ashey ma nadzieję przesłać wiadomość do wszystkich ludzi, którzy porównują swoje ciała do innych. W dobie modyfikowania zdjęć i pozowanych sylwetek, media społecznościowe wprowadzają wiele osób w kompleksy. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak to wygląda za kulisami i idealni ludzie w prawdziwym życiu wcale nie są tacy idealni. Najważniejsze jest zdrowie i praca nad sobą. Dzięki temu można osiągnąć niesamowite efekty, a patrzenie na siebie przez pryzmat innych, nie przyniesie nam żadnych korzyści.

cialo

„Ta sama dziewczyna. Inny kąt.

Skoro pokazuję wam pozowane i idealne zdjęcia siebie, pokaże wam też mniej pochlebną stronę. W przeciwieństwie do tego co myśli społeczeństwo, nasza wartość i piękno nie liczy się w ilości oponek na brzuchu czy perfekcyjnej sylwetce.

Pokochanie samych siebie, takimi jakimi jesteśmy, jest trudne. Ponieważ wmawiano nam przez lata, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy dopóki (wstaw którekolwiek z tysiąca słów, które były wpajane przez lata). Ale ja mówię, że to nieprawda! Muszę wam powiedzieć, że prawdziwa magia dzieje się, gdy akceptujemy to, kim jesteśmy pod każdym kątem i w każdym rozmiarze.

Nie oznacza to, że ja nie borykam się z problemami, jakie stawia przede mną moje ciało, ale nauczyłam się je kochać i wiem, że muszę nad nim pracować. I to jest najważniejsze.

Nasze ciała nie są złe. To społeczeństwo bombarduje nas tymi wyidealizowanymi hasłami o doskonałej sylwetce. To wszystko nieprawda! Pamiętaj, że najpierw musisz pokochać siebie, a reszta zależy od twojej pracy!”

Dziękujemy Ashley za ten pozytywny komunikat i zawsze o nim pamiętajmy!

Może Cię zainteresować

zamknij