×

Zespół Ich Troje ma nową wokalistkę! Michał Wiśniewski w końcu oświadczył, kto to jest!

Ich Troje ma nową wokalistkę! Po kilku tygodniach oczekiwania lider zespołu w końcu wyznał kim ona jest. To niezwykle zaskakujące kto został wybrany!

Reaktywacja legendarnego zespołu

Zespół Ich Troje pojawił się na polskim rynku muzycznym w 1994 roku i rozkręcał się przez prawie 6 lat. W pierwotnym składzie mogliśmy zobaczyć Michała Wiśniewskiego, Jacka Łągwę oraz Magdalenę Femme. Ich kulminacyjny moment nastąpił w latach 2001-2004, gdy święcili największe triumfy oraz zdobywali liczne nagrody.

2004 roku 12 grudnia w Kielcach zagrali rzekomo ostatni koncert po którym zespół miał zakończyć swoją działalność. Jednak już na początku 2005 członkowie Ich Troje ogłosili, że powracają i od tego czasu stale próbują powrócić na szeroką scenę. Wielokrotnie zmiany wokalistek jednak nie pomagają w tym temacie.

Ich Troje ma nową wokalistkę

W lutym tego roku Agata Boczkowska ogłosiła, że odchodzi z zespołu Ich Troje po trzech lata wspólnych występów. Możliwe, że miały na to wpływ plotki iż spotyka się z liderem zespołu. Rzekoma dziewczyna Wiśniewskiego wydała oświadczenie, ucinając wszelkie domysły na temat jej domniemanego romansu.

Od kilku tygodni fani oczekiwali ogłoszenia kto zastąpi Boczkowską. Michał Wiśniewski trzymał ich w niepewności, ale w końcu ogłosił.

Nową członkinią Ich Troje jest Anna Świątczak! Wiśniewski ogłosił to oficjalnie za pomocą swoich mediów społecznościowych:

Od wielu tygodni trapiła was pewna zagadka – kto będzie śpiewał w zespole Ich Troje. Nie musiałem się wcale prosić, zrobiła to z przyjemnością i bardzo się z tego cieszę. Będzie to Ania Świątczak.

Nie jest to jednak całkowicie „nowa” piosenkarka w zespole, bowiem Świątczak występowała razem z Ich Troje w latach 2003 do 2010. Dodatkowo to jedna z byłych żon Wiśniewskiego! Czerwonowłosy piosenkarz poinformował, że Anna była zachwycona propozycją współpracy i z wielką przyjemnością ją przyjęła.

Ich Troje ma nową wokalistkę. Czy to oznacza, że znowu podbiją rynek muzyczny?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@ania.swiatczak

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Źródła: plejada.pl, www.rmf.fm, dziendobry.tvn.pl, www.rmfmaxxx.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować