×

Kolejny ślub muzyka z „Ich Troje”! Kim jest nowa wybranka wokalisty?

Śluby w zespole „Ich Troje” są tak samo popularne, jak ich piosenki. Jacek Łągwa wziął ślub ze swoją długoletnią partnerką. Muzyk pochwalił się obrączkami.

„Ich Troje”

Kilkanaście lat temu „Ich Troje” uchodziło za jeden z najpopularniejszych polskich zespół. Na czele z Michałem Wiśniewskim formacja dorobiła się dziewięciu albumów studyjnych. Utwory takie jak Powiedz czy Zawsze z Tobą chciałbym być do dzisiaj nuci wiele osób.

Przez lata zespół nieustannie koncertował, a nawet dwukrotnie reprezentował Polskę na Eurowizji. Jednak od pewnego czasu wieści na temat członków „Ich Troje” nieco przycichły. Jedynie kontrowersyjny Michał Wiśniewski regularnie gości na łamach tabloidów. Wokalista chętnie dzieli się także swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych.

Ostatnio serwisy rozpisywały się o drugim wokaliście grupy – Jacku Łągwie. Miało to związek z jego poważnymi problemami finansowymi: zalegał z alimentami, a ponadto był winien ogromną sumę pieniędzy Urzędowi Miasta Łódź. Niespełna dwa lata temu artysta ogłosił upadłość konsumencką. To pozwoliło mu zacząć życie na nowo.

Jacek Łągwa wziął ślub

Wokalista pozbywszy się balastu pogrążających zadłużeń, postanowił ułożyć swoje życie prywatne. Kilkanaście lat wcześniej Jacka Łągwę zostawiła pierwsza żona dla młodszego kochanka. Z tego związku ma dwie córki (dziś mają 19 i 16 lat). Muzyk mocno przeżywał rozstanie i być może dlatego nie chciał zdecydować się na nowe małżeństwo.

Jednak w jego życiu pojawiła się niespodziewanie młodsza dziewczyna, Karolina Raj. Para poznała się w 2007 roku, ale dopiero teraz zdecydowała się sfinalizować związek. Jak donosi serwis Pomponik, państwo Łągwa pobrali się podczas skromnej ceremonii, w której uczestniczyło zaledwie kilkoro członków ich rodzin oraz świadkowie.

Czas najwyższy. Gratulacje!

– skomentował zaślubiny kolegi Michał Wiśniewski w rozmowie z portalem.

Okazuje się, że była żona muzyka nie miała pojęcia o ślubie. W rozmowie ze wspomnianym serwisem powiedziała:

Ja żyję w innym świecie – trójka dzieci, praca, dom. Jestem daleko od show biznesu.

Jacek Łągwa sfinalizowaniem związku pochwalił się w mediach społecznościowych. Na Facebooku zamieścił zdjęcie przedstawiające zaobrączkowane dłonie.

Życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Źródła: www.pudelek.pl, gwiazdy.wp.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij