×

Rzekoma dziewczyna Wiśniewskiego wydała oświadczenie. Nie może już znieść tej sytuacji

Dominika Tajner-Wiśniewska niedawno opublikowała na swoim Facebooku wiadomość, że mąż chce się z nią rozwieść. Ta informacja bardzo zaskoczyła wszystkich. Zastanawiano się, czym kierował się Michał Wiśniewski składając pozew do sądu. Podejrzewano najpierw zazdrość piosenkarza o żonę, która brała udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Później sugerowano romans z wokalistką „Ich Troje”. Jaka jest prawda?

Kolejny rozwód

Wpis córki Apoloniusza Tajnera był zaskakujący, ponieważ wraz z Michałem Wiśniewskim tydzień wcześniej, zapewniali, że w ich małżeństwie wszystko jest w porządku. Spędzili ze sobą 8 lat, ale wszystko wskazuje na to, że to już przeszłość. Lider „Ich Troje” postanowił rozwieść się po raz czwarty.

Przyczyna rozpadu małżeństwa

Oficjalnie nie wiadomo, dlaczego Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Media jednak spekulują, że powodem tej decyzji jest jego romans z Agatą Buczkowską, która aktualnie jest wokalistką zespołu „Ich Troje”.

Spotykają się tylko na gruncie zawodowym

Do tych rewelacji odniósł się najpierw menadżer zespołu, Adam Kulpiński.

To nie jest prawda, że Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska są parą. Mówię to dlatego, że Agata dostaje w związku z tym dużo nieprzyjemnych wiadomości

Młoda piosenkarka skomentowała te doniesienia

20-letnia wokalistka nie wytrzymała i w końcu sama zabrała głos w tej sprawie. W mediach społecznościowych opublikowała swoje oświadczenie, w którym dementuje wszystkie plotki o jej rzekomym związku z Wiśniewskim.

W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim

Dostaje groźby w wiadomościach prywatnych

Buczkowska prosi również o zaprzestanie kierowania pod jej adresem gróźb i wyzwisk, bo „w Internecie nikt nie jest anonimowy”. Jeśli będzie trzeba, skieruje sprawę do sądu.

Przekonuje Was oświadczenie Agaty?

Może Cię zainteresować

zamknij