×

Ibisz chce wrócić do byłej żony? Jego gesty w stosunku do Ani nie pozostawiają złudzeń

Choć ciężko w to uwierzyć, wiecznie młody Krzysztof Ibisz skończył już 54 lata. Znany prezenter telewizyjny ma nie tylko na swoim koncie ciekawe życie zawodowe, ale również „bujne” życie prywatne, które nie zawsze układało się po jego myśli. Teraz okazuje się jednak, że zrobił krok wstecz i chce odbudować to, co niegdyś się skończyło.

Życie prywatne prezentera

Mało kto wie, że Krzysztof Ibisz jest dwukrotnie rozwiedziony. Jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Ibisz z domu Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Następnie w 2003 roku prezenter ożenił się z aktorką Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. Ten związek także nie przetrwał próby czasu. Jakiś czas później Krzysztof zakochał się w menedżerce luksusowego domu handlowego, Patrycji Madejskiej, z którą był przez siedem kolejnych lat. Dzisiaj ich związek również jest już przeszłością – podobno Patrycja nie chciała dłużej czekać na oświadczyny, co doprowadziło do rozstania.

Powrót do przeszłości?

Czy Krzysztof Ibisz jest dzisiaj samotny? Nie do końca, bowiem wszystko wskazuje na to, że postanowił spróbować wejść drugi raz do tej samej rzeki i odbudować relację z Anną Nowak-Ibisz.

Krzysztof Ibisz znów garnie się do Ani

Po rozstaniu z Patrycją Krzysiek bardzo się zmienił. Zaczął się bardziej interesować nie tylko synem Vincentem, ale i samą Anią. Często się z nimi spotyka. Przynosi Ani kwiaty lub inne prezenty, gdy przychodzi po dziecko – opowiada informator Faktu

Krzysztof Ibisz z Anną Nowak-Ibisz

Czy to może się udać?

Przypomnijmy, że odkąd Krzysztof Ibisz rozwiódł się z Anią w 2008 roku, oboje w żaden sposób nie potrafili się dogadać, a spór o alimenty na syna toczył się w nieskończoność. Teraz Fakt donosi, że dziennikarz postanowił przeprosić Anię za wszelkie spory i nieporozumienia. Co na to jego była żona? Wiele wskazuje na to, że mu wybaczyła, a świadczyć może o tym chociażby fakt, że „para” wybiera się na rodzinne obiady, o których wcześniej nie było mowy.

Zaprosiła go już nawet na Wielkanoc – zdradza informator Faktu

Myślicie, że uczucie, jakim niegdyś się darzyli, może odrodzić się na nowo? Jeśli tak, będzie to niewątpliwie spore wydarzenie w polskim świecie show-biznesu, bowiem do takich powrotów dochodzi tutaj wyjątkowo rzadko.

Może Cię zainteresować