×

Nastolatkowie zauważają rozbity samochód. Kiedy podchodzą bliżej, słyszą płacz małego dziecka

Kiedy 16-letni Hunter Hasenjaeger i 17-letni Collin Barry tuż po północy wracali do domu, nie spodziewali się, że spotka ich coś takiego…

Już z daleka zauważyli rozwalony samochód. Byli przerażeni. Gdy podeszli bliżej, zauważyli, że od strony kierowcy, pojazd jest kompletnie zmiażdżony. Siedziała tam kobieta – Alexis Danley. Była w zaawansowanej ciąży. Niestety, już nie żyła.

W pewnej chwili usłyszeli płacz małego dziecka. Zorientowali się, że na tylnym siedzeniu znajduje się fotelik, a w nim mała dziewczynka. Była to 1,5-roczna córeczka Alexis.

Wezwali odpowiednie służby

Nie wiedzieli, ile zajmie im dotarcie na miejsce. Nie mieli też pojęcia, czy auto w którymś momencie nie eksploduje więc postanowili wyciągnąć maleństwo. Bardzo się spieszyli.

Zauważyli, że mama jeszcze ostatkiem sił tuż po zderzeniu sprawdzała, co dzieje się z jej dzieckiem. Sięgała do niego ręką i w takiej pozycji zmarła.

Dzielni chłopcy uratowali dziewczynkę

Jazda po alkoholu

Później chłopcy dowiedzieli się, że do wypadku doszło w wyniku zderzenia. Kierowca drugiego samochodu zbiegł z miejsca zdarzenia. Był pod wpływem alkoholu. Złapano go tuż po tym, jak spowodował drugi wypadek. W żadnym z nich nie ucierpiał…

Hunter oraz Collin są przeciwni wsiadaniu za kierownicę pod wypływem. Wyznają, że sama myśl o takiej nieodpowiedzialności ze strony ludzi wzbudza w nich gniew.

Piłeś? Nie jedź! Nie tylko zagrażasz sobie, ale również przypadkowym ludziom w Twoim otoczeniu!

Może Cię zainteresować

zamknij