×

Hulk Hogan ma wiadomość od Boga. Teraz przekonuje innych, jak pokonać zarazę

Hulk Hogan ma wiadomość od Boga i upublicznił ją na swoich mediach społecznościowych. Według „boskich słów” nie potrzebujemy szczepionki by pokonać pandemię. Sposób jest znacznie prostszy.

Hulk Hogan ma wiadomość od Boga

66-letni zapaśnik i aktor przeszedł już na emeryturę, ale wciąż chcę aby było o nim głośno. Na Facebooku i Instagramie uzyskał 7 milionów obserwujących, co wykorzystuje przy promocji swojego sklepu z pamiątkami.

Jednakże popularność wykorzystuje także w inny sposób. Post Hulka Hogana odbił się szerokim echem w Internecie, bowiem sportowiec uznał, że ma… wiadomość od Boga. Jest w niej odniesienie do plag, które nawiedziły Egipt według Biblii oraz krytyka naszego stylu życia.

Mało tego, Hogan przekonuje, że jest sposób by pozbyć się zarazy. Jedyna „szczepionka”, jaka według niego, jest nam teraz potrzeba, to modlitwa. Boska wiadomość, jak to opisuje zapaśnik, brzmi następująco:

W ciągu trzech krótkich miesięcy, tak jak z plagami Egiptu, Bóg zabrał nam wszystko, co czcimy. Bóg powiedział:

Chcesz oddawać cześć sportowcom, zamknę stadiony. Chcesz wielbić muzyków, zamknę sale koncertowe. Oddajesz cześć aktorom, zamknę teatry. Chcesz wielbić pieniądze, zamknę gospodarkę i doprowadzę do załamania giełdy. Nie chcesz chodzić do kościoła, by tam mnie czcić, sprawię, że nie będziesz mógł chodzić do kościoła. Jeśli mój lud, który jest powołany przez moje imię, ukorzy się, modląc oraz szukał mojej twarzy i odwróci się od złych dróg, to usłyszę z nieba i wybaczę ich grzech. Następnie uzdrowię go.

Nie potrzebujemy szczepionki, może powinniśmy wziąć ten czas oderwania od rozpraszaczy świata i mieć osobiste odrodzenie, gdzie skupiamy się na jedyną rzeczach na świecie, która naprawdę się liczy. Jezusie!

Co sądzicie o tej wiadomości?

Źródła: londynek.net, film.interia.pl, relevantmagazine.com, nypost.com, www.tribpub.com, bleacherreport.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować