×

Ten horoskop zdradza, jak umrzesz. Odważysz się go przeczytać?

Wierzysz, że horoskop zdradza, jak umrzesz? Myślisz, że taki istnieje? Okazuje się, że tak. Wydaje nam się, że ten temat może Cię zainteresować. To co, chciałbyś wiedzieć, w jaki sposób stracisz życie?

Baran

Osoby spod tego znaku umierają szybko, czyli tak jak żyły. W dodatku zupełnie nie przejmując się swoim własnym bezpieczeństwem. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem w przypadku Barana jest nagły wypadek. Być może w czasie uprawiania ekstremalnego sportu.

Byk

Byki to typowi zbieracze. Przez lata gromadzą swoje skarby. I wcale nie chodzi tu tylko o pamiątki, ale i różnego rodzaju niepotrzebne klamoty. Dlatego najbardziej prawdopodobną wersją ich śmierci jest to, że umrą w swoich zawalonych różnymi rzeczami mieszkaniach. Być może przyduszone stertą zgromadzonych rupieci.

horoskop zdradza jak umrzesz
Pixabay.com

Bliźnięta

Bliźniaki są bardzo ciekawskie. Mało tego, o wszystkim pragną przekonać się na własnej skórze. Dlatego najbardziej prawdopodobne jest to, że któregoś dnia skończą ugryzione przez jakieś jadowite stworzenie, które chcieli po prostu zobaczyć z bliska. Ewentualnie w czasie nieudanego skoku ze spadochronem.

Rak

Raki to typowe „Zosie Samosie”. Wszystko chcą zrobić same i nie potrafią, ani nawet nie lubią, prosić o pomoc. Dlatego najprawdopodobniej stracą życie, próbując naprawić lub zrobić coś, o czym nie mają najmniejszego pojęcia….

horoskop zdradza jak umrzesz
Pixabay.com

Lew

Podobno osoby spod tego znaku bardzo często bywają zarozumiałe i zakochane w sobie. Dlatego bardzo prawdopodobne jest to, że umrą, ze swojej własnej winy, np. próbując zrobić sobie idealne selfie w niebezpiecznym miejscu lub w czasie mrożącej krew w żyłach sytuacji.

Panna

Panny to osoby, które są bardzo skryte. Bywa, że przez lata kumulują w sobie wiele emocji, zwłaszcza tych negatywnych. Podobno takie zbieranie w sobie złych myśli jest przyczyną wielu chorób. Dlatego osoby spod tego znaku odejdą z tego świata najprawdopodobniej w wyniku hodowania w sobie przez lata, np. złośliwego raka.

horoskop zdradza jak umrzesz
Pixabay.com

Waga

To, co Wagi potrafią robić najlepiej, to…kochać! Kiedy do ich serca zapuka miłość, są w stanie zrobić dla niej wszystko. Właśnie dlatego ich koniec będzie najprawdopodobniej romantyczny, ale i tragiczny. Możliwe, że umrą w imię miłości dokonując zbrodnię namiętności bądź samobójstwo.

Skorpion

Skorpion jest fascynatem śmierci. Ponadto, zupełnie się jej nie lęka, ponieważ uważa, że jest to tylko przejście z jednego etapu do następnego. Najbardziej meczy go jednak czekanie na to, aby spotkać się z kostuchą oko w oko. Dlatego najprawdopodobniej prędzej, czy później weźmie sprawy w swoje ręce.

horoskop zdradza jak umrzesz
Pixabay.com

Strzelec

Rzeczą, od której każdy strzelec jest najbardziej uzależniony, jest adrenalina. Dlatego bardzo często robi rzeczy, którymi ryzykuje swoje własne życie. Może spotkać śmierć podczas którejś z jego kolejnych, ryzykownych wypraw, np. spadając w przepaść lub nurkując z niebezpiecznymi drapieżnikami.

Koziorożec

Koziorożce bardzo przejmują się tym, co pomyślą o nich inni. Właśnie to może być ich gwoździem do trumny. Osoby spod tego znaku całe życie szukają akceptacji i aprobaty ze strony innych. Przyczyną ich śmierci, choć nie bezpośrednią, będzie zatem jakieś załamanie nerwowe.

cmentarz
Pixabay.com

Wodnik

Wodnik to totalny indywidualista. Właśnie dlatego większość czasu spędza zupełnie sam. Dlatego tak też skończy się jego żywot. Odejdzie najprawdopodobniej zupełnie sam w zaciszu swojego domu. Może minąć też wiele czasu zanim o jego śmierci ktokolwiek się dowie.

Ryby

Ryby nigdy nie myślą o sobie. Dobro ich bliskich, a nawet i innych, obcych osób, jest dla nich najważniejsze. Właśnie dlatego osoby spod tego znaku zodiaku odejdą najprawdopodobniej śmiercią męczeńską, oddając własne życie za innych.

Wierzysz, że ten horoskop zdradza, jak umrzesz?

Źródła: www.papilot.pl
Fotografie: Pixabay.com

Może Cię zainteresować

zamknij