×

Horoskop na 2020 rok! To będzie wyjątkowo dobry czas zwłaszcza dla trzech znaków zodiaku

Lada moment rozpocznie się nowy rok, pełen nowych możliwości. Czy szczęście będzie Ci sprzyjać? Sprawdź! Wiemy, co rok 2020 szykuje dla poszczególnych znaków zodiaku. Przygotowaliśmy opinie dwóch niezależnych ekspertów.

Wodnik

Osoby spod tego znaku chadzają swoimi ścieżkami. Są to ludzie bardzo inteligentni, lecz bywają butni. Lubią samotność, ale cenią sobie również wartościowe przyjaźnie dlatego starannie dobierają osoby, które je otaczają. Wodniki są silnie nakierowani na sukces i to właśnie w 2020 roku będą musieli zadecydować jaką drogą pójść.

Rok przyniesie im wiele ciężkich decyzji jakie będą musieli podjąć. Niektóre wodniki zmierzą się z rozstaniem. Jednak, nie martwcie się! Szybko znajdziecie nową miłość na całe życie. Dla tych którzy już ją odnaleźli to również dobry czas, żeby wreszcie sformalizować związek oraz założyć rodzinne gniazdo.

Ryby

Rok 2020 przyniesie Ci stabilizację. Właśnie ona będzie źródłem szczęścia. Nie spodziewaj się w nowym roku wielkich fajerwerków, bo to własnie w małych rzeczach odnajdziesz radość.

W kłopotach będzie można na Ciebie liczyć. Przecież Ryby nie odmawiają przyjaciołom pomocy w potrzebie. Uważaj, aby nie ulec wpływom innych osób. Mogą one zranić Twoje uczucia.

Baran

Barany to osoby odważne i nieznające kompromisów. Niestety, w 2020 roku przyjdą konsekwencje decyzji podjętych w 2019. Mimo tego, że będziesz żałował swoich wyborów, nie unikniesz tego. Jednak nie martw się, Twoja karta szybko się odwróci.

Druga połowa roku to również czas na zdobywanie umiejętności, stanowisk i większych dochodów, w tym kredytów i dopłat. Tak więc mimo złych początków to będzie udany rok.

Byk

2020 rok przyniesie wam ogromną ulgę. Po długotrwałym stresie jaki był w waszym życiu to jest własnie to, czego potrzebujecie. Będziecie doceniać to wyciszenie, jakie przyniesie wam nowy rok.

Na każdym rogu czekać będą na Byki dobre okazje, muszą tylko być bardziej elastyczne, żeby dostrzec je w porę. Druga część roku przyniesie polepszenie sytuacji materialnej, nawet luksusy, co nie oznacza, że portfel sam się zapełni.

Bliźnięta

Rok 2020 będzie rokiem stałości. Niewiele zaskoczy się w nowym roku. Niestety możesz uznać, że ta stabilizacja niesie ze sobą nudę. Wykorzystaj ten rok, aby nabrać siły na kolejne wyzwania. Czasem warto się zatrzymać i przemyśleć trochę spraw.

Nie myśl jednak, że w 2020 się rozleniwisz, to Ci nie grozi. Trzeba zwolnić, przemyśleć co naprawdę jest dla Ciebie ważne, spojrzeć realnie na to co masz. To będzie przygotowanie do następnego niezmiernie wyczerpującego roku więc wypoczywaj.

Rak

Praca, praca i jeszcze raz praca. Tak będzie wyglądał 2020 rok dla Raków. Najważniejsze, że to co robisz zaprowadzi Cię w miejsce, gdzie już dawno chciałeś się znaleźć. Łatwo nie będzie, ale efekty Cię usatysfakcjonują.

Zakasaj rękawy, aby później móc świętować. Dokończ lub zrealizuj to, co zaplanowałeś w 2019 roku. W nowym z pewnością się to uda, a Ty zostaniesz doceniony. Do dzieła! Rzuć wszystko i pędź za marzeniami, nie oglądając się za siebie. W nowym roku osiągniesz dawną świetność.

Lew

Praca i życie rodzinne zaczną się układać. To będzie bardzo dobry rok dla zodiakalnych Lwów. Długo i ciężko pracowałeś na swój sukces. Odczujesz go bardzo silnie w nowym roku. Wreszcie możesz trochę odpocząć, aby zebrać siły do nowych wyzwań.

Wkroczysz w nowy rok z czystą kartą, bez zbędnych obciążeń. Starałeś się spełnić oczekiwania innych, teraz skup się przede wszystkim na swoich własnych. Byłeś wciąż zajęty, rozwiązywałeś cudze problemy, teraz przyszedł czas na oddech.

Panna

2020 rok dla osób spod znaku Panny będzie bardzo nostalgiczny. Będą patrzeć w przeszłość i tęsknić za tym, co już nie wróci. Panny muszą sobie wiele przemyśleć i dojrzeć do nowych wyzwań jakie niosą kolejne lata. Nie można cały czas oglądać się za siebie tylko kreować przyszłość.

Wibracje jakie niesie ze sobą nowy rok są pozytywne, można więc być pewnym, że wszystko się dobrze ułoży. Panny dostaną wiele szans, wiatr dmucha im w żagle, a łódka ich przeznaczenia płynie w korzystnym kierunku. Los spełni Twoje życzenia, to Ty musisz mieć pewność czego naprawdę chcesz .

Waga

W 2020 roku trzeba będzie zmierzyć się z nowymi problemami. Ich nieoczekiwane pojawienie się, nie będzie dla Wagi przyjemne. Na szczęście z kłopotami uda się uporać i koniec roku będzie bardzo satysfakcjonujący.

To także niebezpieczny rok dla związków, które nie mają już przyszłości. Wagi mogą mieć dosyć, zapragną prawdziwej miłości.

Skorpion

Życie rodzinne w tym roku rozkwitnie. O ile w 2019 bywało różnie, w 2020 będzie tylko dobrze. Układ gwiazd w 2020 roku sprzyja Skorpionowi również w pracy. Spotka na swojej drodze ludzi, którzy docenią jego starania i otworzą mu nowe drzwi. Wreszcie jego ciężka praca i pomysły zostaną docenione.

W tym przyjemnym dla Skorpionów roku trzeba jednak uważać na wydatki. Swoją nieuwagą możesz również urazić kogoś bliskiego.

Strzelec

Dla Strzelca rok 2020 będzie jak karuzela skrajnych emocji. Z jednej strony szczęście, z drugiej tragedie. Niestety, nie będziesz mógł powstrzymać tego co niesie nowy rok. Ta seria wydarzeń nie będzie zależeć od Ciebie.

Jednak od Twoich decyzji będzie zależeć czy w końcu wyjdziesz na prostą. Strzelec musi również zwrócić uwagę na ludzi w najbliższym otoczeniu i to właśnie im poświęcić wiele uwagi. W pracy szykuje się ciężki okres, który z początku Strzelcowi może się nie spodobać. Jednak jego poświęcenie zostanie docenione.

Koziorożec

Dla Koziorożca będzie to dość męczący rok. Choć tak naprawdę nie wydarzy się nic wielkiego, będziesz znużony. Postanowisz również zmienić swoje życie i obierzesz nowe cele. To, co zrobicie teraz wykiełkuje w najbliższych latach.

Właśnie dlatego w 2020 zaczyna się początek czegoś wielkiego, co będzie trwać kilka lat. Pamiętaj – jeśli dziś zaczniesz ciężko pracować, w przyszłości zbierzesz dorodne plony swoich działań.

Jak sądzicie, jak będzie dla was 2020 rok? Czy wiążecie z nim wiele nadziei? Zobaczcie horoskop dla wszystki znaków na 2020 rok.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: astroweb.pl, gazetakrakowska.pl, echodnia.eu, gazetakrakowska.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij