×

Horoskop na 2019 rok zdradzi, co czeka Cię w nowym roku. Prognozy są obiecujące!

W horoskopy można nie wierzyć, ale sami przyznacie, że z ciekawości je czytacie, gdy jakaś gazeta z nimi trafi w Wasze ręce. Tak jest i nie można z tym walczyć ? Koniec roku to zawsze czas, gdy podsumowuje się poprzednie 12 miesięcy i prognozuje się to, co może nadejść w kolejnym roku. Czy będzie dla nas łaskawy? Czy poznamy miłość swojego życia? Wszystko to podobno zapisane jest w gwiazdach, a my dziś podzielimy się z Wami tym, co ma nadejść.

Astrolodzy są zgodni – uważają, że 2019 rok będzie pełen obfitości dla większości znaków

Jeśli tak ma być, nie możemy się w takim razie doczekać!

astrology

Baran

Kariera zawodowa rozkwitnie, a przekonasz się o tym już w pierwszych czterech miesiącach nowego roku. Postaraj się nie zwracać uwagi na niemiłe słowa kolegów z pracy, a zobaczysz, że efekty przyjdą szybciej niż możesz sobie wyobrażać.

Byk

W końcu spełnią się Twoje marzenia związane z podróżowaniem i będziesz mógł zwiedzać nie tylko zakątki naszego pięknego kraju, ale także wybierzesz się w podróże po Europie i dalszych kontynentach.

Bliźnięta

Pierwsze pół roku to wizyty u lekarzy, ale wszystko wyjdzie na odpowiedni tor i już w drugiej połowie roku będzie dobry moment do świętowania.

Rak

2019 rok to możliwość zrealizowania wszystkich tych marzeń, które przez ostatnie lata nie mogło dojść do skutku. To jest twój czas, w którym musisz spełniać swoje zachcianki. Nie bój się, że będziesz postrzegany jako egoista, ponieważ zawsze byłeś dostępny dla innych, a teraz przyszła pora na to, aby zadowalać siebie.

Lew

Systematyczna nauka i rozwijanie własnych umiejętności doprowadzi do tego, że zostanie to zauważone w pracy. Ciężka praca i wysiłek zawsze popłacają, pamiętaj o tym.

Panna

2019 rok to moment, w którym będziesz mógł sprawdzić, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem. Szybko zauważysz, że niektórzy znikną z Twojego życia, ale to dobrze, ponieważ nie ma sensu mieć wokół siebie toksycznych ludzi.

Waga

W tym roku odnajdziesz spokój ducha, którego brakowało Ci w 2018 roku. Wszystko będzie wyglądało tak jak powinno i nie będziesz zmuszać się do niczego, a także nikt nie będzie wywierać na Tobie zbędnych presji.

Skorpion

Twoje życie towarzyskie rozwinie skrzydła i będziesz prowodyrem wielu imprez, wyjazdów, spotkań, a także zaczniesz chodzić na randki. Przestaniesz unikać ludzi, a oni to zauważą i zacznie do ciebie lgnąć.

Strzelec

To rok miłości. Jeśli jesteś w związku, to Twoja relacja odżyje na nowo, a jeśli jesteś samotny, spotkasz kogoś z kim będziesz chciał spędzić resztę swoich dni. Uzmysłowisz sobie, jak ważne są emocje w życiu i docenisz jeszcze bardziej swoją rodzinę i bliskich przyjaciół.

Koziorożec

To przełomowy rok dla Ciebie, ponieważ zdasz sobie sprawę z tego, że nie ma sensu walczyć z wiatrakami i wpadać w furię na każdym kroku. Staniesz się totalnie wyluzowany,a to także przełoży się na polepszenie kontaktów w pracy i tych towarzyskich.

Wodnik

Kilka ostatnich lat nie różniło się niczym od siebie, dlatego wpadłeś w pewną stagnację, ale nie martw się, bo 2019 rok odmieni Twoje życie na wielu płaszczyznach.

Ryby

W końcu nie będziesz musiał mierzyć się z licznymi chorobami, a 2019 rok będzie dla Ciebie pewnego rodzaju odrodzeniem. Będziesz czuć się dobrze jak nigdy wcześniej i uzmysłowisz sobie, że wszystko zależy od tego, jak sami wyobrażamy sobie nasze życie.

Wierzycie w horoskopy?

Może Cię zainteresować