×

Agnieszka i Piotr są małżeństwem już od 3 lat. Mało osób wie, jak się poznali

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak może wyglądać bajeczna historia miłości? Bez względu na to, jaka jest Wasza odpowiedź, bez dwóch zdań zalicza się do tej grupy historia związku Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków. Żadne z nich nie szukało miłości, a mimo to stali się dla siebie wszystkim, choć jak sami twierdzą są oryginalni i żyją na własnych zasadach. Wkrótce minie 3 lata od ich ślubu.

Historia związku Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

Instagram

Historia związku Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

Piotr spotkał dziennikarkę TVN w 2014 roku na przyjęciu, na którym on sam wcale nie miał ochoty się pojawiać. Od tego czasu zaczęli wpadać na siebie przy różnego rodzaju okazjach. Przypadek? A może zrządzenie losu?

Historia związku Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

Instagram

Pewnego razu Piotr miał powiedzieć „czytaj znaki”. Wkrótce zostali parą, podczas gdy Agnieszka była jeszcze w separacji z byłym już mężem Adamem Badziakiem. Znajomość producenta filmowego i dziennikarki kwitła, aż w końcu we wrześniu 2015 roku na dorocznym balu Fundacji TVN Piotr oświadczył się Agnieszce. Rok później odbył się głośny ślub w Wenecji, na który to goście dostali dotarli wynajętym samolotem. Para nie doczekała się dziecka – Agnieszka przyznała jednak, że przed laty poroniła.

Instagram

Agnieszka zdaje się być bardzo szczęśliwa u boku Piotra. Doskonale wie jednak, że związek wymaga pielęgnacji, o czym świadczą jej słowa.

Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści – mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w VIVIE!

Patrząc na zatrważającą ilość rozwodów w dzisiejszym świecie, coś w tym z pewnością jest. Związek trzeba pielęgnować i nie ulega to najmniejszej wątpliwości.

Historia związku Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

Instagram

Zaginięcie Piotra Woźniak-Staraka

Od wczoraj cała Polska żyje zaginięciem Piotra Woźniak-Staraka, który wraz z najbliższymi spędzał wakacje w swojej posiadłości nad jeziorem Kisajno na Mazurach. Ślad po producencie filmowym zaginął po tym, jak wraz z 27-latką wypadł z łodzi. Akcja poszukiwawcza wciąż trwa.

Polecane

Może Cię zainteresować