×

Łukasz z „Rolnik szuka żony” był już żonaty. Okazuje się, że ma również dwójkę dzieci

„Rolnik szuka żony” to show, które cieszy się dużą popularnością. Główną misją programu jest odnalezienie i połączenie dwóch samotnych serc. Dzięki show kawalerowie pracujący na roli mają bowiem szansę poznać miłość swojego życia, a także zostać szczęśliwymi i spełnionymi osobami. Oczywiście, jak w wielu innych tego typu programach, w tym również nie brakuje emocji i przykrych rozczarowań. Tak było i tym razem.

Sympatia widzów

Łukasz Sędrowski jest jednym z uczestników „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna nie bez powodu nie zyskał sobie sympatii zasiadających przed telewizorami widzów, którzy widzą, jak bawi się uczuciami kolejnych kandydatek programu – najpierw podrywa jedną, po czym idzie komplementować kolejną. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Rolnik szuka żony

To ona najbardziej wpadła w oko Łukaszowi

Na samym początku Łukaszowi podobno wpadła w oko Agata, z którą chciał spędzić resztę swojego życia. Mimo to mężczyzna postanowił dać szansę także innym uczestniczkom. Co na to pozostałe kandydatki? Jak się okazuje, Iwona i Paulina kompletnie nie zdawały sobie z tego sprawy i wciąż próbowały podbić serce mężczyzny, który nie bez powodu szuka stabilizacji i wyrozumiałości.

Rolnik szuka żony

Przeszłość Łukasza

Łukasz ma za sobą już związek małżeński. Niestety, sakramentalnym związkiem nie cieszył się zbyt długo bowiem małżeństwo rozpadło się już po trzech dniach. Powodem była podobno niewierność ze strony świeżo upieczonej małżonki. Na tym jednak nie koniec.

Rolnik szuka żony

Okazuje się, że rolnik ma też dzieci

Sędrowski ma już dwójkę dzieci – 12-letnią Adriannę i 8-letniego Antka. Zarówno syn, jak i córką, pochodzą z dwóch innych związków. Dziś już wiadomo również, że syn mieszka z ojcem, któremu pomaga w gospodarstwie. Córka natomiast wyjechała z matką do Niemiec, przez co jej kontakt z rolnikiem jest bardzo ograniczony.

Przyszła wybranka Łukasza

No cóż, patrząc na historię i poczynania Łukasza, wiele wskazuje na to, że jego przyszła wybranka niekoniecznie będzie miała lekko. Choć oczekiwania rolnika, po tym, co przeszedł, mogą być naprawdę wygórowane, jego partnerka będzie musiała zaakceptować to, jakim jest człowiekiem.

Łukasz Sędrowski

Rolnik szuka żony

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na szczęśliwe zakończenie tej historii. Trzymacie kciuki za Łukasza? Kto według Was najbardziej do niego pasuje? Czy zostanie z Agatą, która już na samym początku wpadła mu w oko?

Może Cię zainteresować