×

Ogromna fala hejtu wobec rodziny zmarłej Gabrysi. Jej mama nie wytrzymała

Wczoraj dotarła do nas wiadomość o śmierci Gabrysi z Jarosławia, dla której w całej Polsce zbierano pieniądze na leczenie. Niestety operacja nastolatki w USA się nie powiodła. Teraz rodzina nie może nawet opłakiwać jej śmierci, bo hejterzy nie dają im spokoju.

Dzielna nastolatka

O walce Gabrieli informowaliśmy przed cały okres trwania akcji. W sierpniu do mediów dotarła wiadomość, że udało się uzbierać pieniądze . Olbrzymia suma 4 mln złotych była potrzebna aby 15-latka przeszła zabieg w USA, bo nikt w Europie nie był wstanie jej pomóc.

Niestety pomimo ofiarności wielu ludzi oraz ich poświęcenia i niezwykłej wytrwałości młodej dziewczyny, Gabriela z Jarosławia zmarła. Ogromnie boli fakt, że miało to miejsce w Wigilię kilkanaście minut po godzinie 18:00 (czasu polskiego) i to po tym, jak lekarze stwierdzili pozytywne rokowania pacjentki.

Hejt wobec zmarłej Gabrysi

Okazuje się, że nie wszyscy mają w sobie szacunek do zmarłej 15-latki. Falę hejtu nasilał fakt, że zorganizowano w Internecie zbiórkę, by pokryć koszt prowadzenia ciała Gabrysi do Polski.

Wiele osób zaczęło nie tylko szydzić ze śmierci nastolatki, ale także dopytywać, gdzie podziały się pieniądze uzbierane na jej operację.

Poziom wypowiedzi szokuje:

To przeciez maja uzbierane.Ale juz niewierze w te zbierania bo wiele bylo klamstw i wyludzania pieniedzy.Niektorzy maja sposob na zarabianie bez pracy. Nie pisze tu o wszystkich ale cos to nietak z tym zbieractwem

 I teraz nasuwa sie pytanie 4mln za operacje które miała uratować zycie. Życia nie uratowały .Czy kwota zostanie zwrócowa skoro usluga nie zostala wykonana prawidlowo bez szczesliwego finalu.Taka kwota moze uratować innym zycie .Chcialbym tym poruszyć kwestie wysokosci kwot takich operacji .Kto to ustala i dlaczego są az tak wysokie. Dla mnie jest to żerowanie na czyjejś krzywdzie i wykorzystywanie do szybkiego wzbogacenia się

Operacja udala sie tylko pacjent nie przezyl, a 4 mln zl zasillilo chude portfele biednych lekarzy z USA.

Ktoś zarobił na tym miliony na całe życie a teraz proszą o co?

Kiedyś było tak, że miało się 10 dzieci i przeżywały najsilniejsze, na siłę się nie trzymało na tym świecie cierpiących, za słabych istot, bo tak czy inaczej historia by się kończyła jak w przypadku tej dziewczynki, teraz wielkie odżałowania wasze komentarze nie zmienią tego, po prostu jesteście nieodpowiedzialni, przez was cierpią miliony dzieci za słabych biologiczne na życie w tej Jungle jaką tu tworzycie.

Rodzina ma już dość

Na fanpage’u Pomoc dla Gabrysi, na którym zbierano pieniądze oraz informowano o stanie nastolatki, pojawiło się oświadczenie ze strony rodziny:

❗WIADOMOŚĆ OD PANI ZDZISŁAWY DZIMIRA: Ci, którzy piszą złośliwe komentarze niech zamilkną i zajmą się sobą. Proszę sprawę pieniędzy: 950 000 dolarów, to cena za samą operację. Jeżeli komuś się wydaje, że jakiekolwiek pieniądze zostały i My mamy je do dyspozycji, to jest w błędzie. A jeżeli ktoś tak myśli niech przyleci i będzie w Naszej sytuacji. Niech zostawią Nasze dziecko w spokoju! ••• ⛔ PROSIMY O NIE UMIESZCZANIE POD TYM POSTEM JAKICHKOLWIEK KOMENTARZY. WSZYSTKIE ZOSTANĄ USUNIĘTE ⛔

Czy naprawdę staliśmy się aż tak zapatrzeni w siebie, że nie dostrzegamy cierpienia, innych ludzi?

Źródła: warszawawpigulce.pl, www.facebook.com
Fotografie: SiePomaga.pl (miniatura wpisu), SiePomaga.pl, Facebook

Może Cię zainteresować