×

Esmeralda opublikowała komentarz pełen wyzwisk. Ktoś wprost życzy jej śmierci

Esmeralda Godlewska nadal w szpitalu po wypadku, którego dopuściła się kilka dni temu. Internetowa celebrytka wjechała swoim autem w budynek, najprawdopodobniej będąc pod wpływem alkoholu.

Kobieta na swoim Instagramie nagrała film, w którym przeprasza wszystkich za to, czego się dopuściła

Wyznaje także, że czeka ją kilkutygodniowa rehabilitacja, bo jak na razie jest przywiązana do łóżka. Nie brakuje słów dodających odwagi i otuchy, ale są też tacy, którzy wprost piszą, co myślą o kobiecie. Niekiedy są to słowa przepełnione agresją i wulagryzmami.

Celebrytka na początku nie reagowała na tego typu komentarze, ale w pewnym momencie postanowiła udostępnić jeden z nich

I mimo całej lawiny hejtu na Esmeraldę, teraz znaleźli się ludzie, którzy zmienili front i zaczynają jej bronić. Nie mieści im się w głowie to, że można kogoś tak nienawidzić i życzyć komuś śmierci. Inni z kolei nadal podtrzymują swoje zdanie, mówiąc, że nie tłumaczą tej kobiety, która wyzwała Esmeraldę, ale w gruncie rzeczy przecież celebrytka dopuściła się karygodnego ich zdaniem czynu.

Mi na miejscu tej kobiety byłoby zwyczajnie wstyd napisać obcej osobie coś takiego. Rozumiem, wypadek, ale jak można odczuwać tyle nienawiści w stosunku do kogoś kogo się nie zna? Ktoś jest najwidoczniej niestabilny emocjonalnie

Chcesz same dobre komentarze krytyki nie potrafisz znieść

Nie przejmuj się takimi komentarzami. Ludzie bez mózgów pokazują właśnie takim zachowaniem, że zazdroszczą

Nie czytaj nawet takich bzdur bo nikt nie zrozumie w jakim stanie jest człowiek. Najwyraźniej nie była na twoim miejscu i nie będzie. A ty wracaj do zdrowia bo musi być czasami gorzej żeby potem było wspaniale

Zaskakujące, jak ludzie szybko potrafią zmienić zdanie na temat danej osoby?

Może Cię zainteresować

zamknij