×

Kobieta publikuje to intymne zdjęcie męża i synka, którzy siedzą nadzy pod prysznicem

Fotografia, którą widzieliście na zdjęciu głównym i możecie zobaczyć poniżej, jest Waszym zdaniem piękna czy może wręcz przeciwnie? Wiele osób widząc ją, a nie poznając jej historii, wybiera tę drugą opcję… W pierwszej chwili wzbiera w nich złość, jak ktoś mógł zrobić zdjęcie nagiego dziecka i mężczyzny, po czym wrzucić je do sieci. Jednak to ujęcie nie do końca jest takim, na jakie wygląda…

Okazuje się, że okoliczności powstania fotografii nie mają też znaczenia dla Wydziału Bezpieczeństwa Dzieci w Arizonie. Ta instytucja również zainteresowała się jego publikacją i oskarżyła kobietę o zaniedbania wobec dzieci.

Teraz mama, która zrobiła to zdjęcie i jest zawodową fotografką, chce, aby ludzie najpierw poznali jej historię, a później wydali jakikolwiek osąd…

To, co widzisz wyżej nie jest obrzydliwym zdjęciem, a bardzo intymnym i pełnym miłości momentem.

Fotografia przedstawia męża Heather Whitten, Thomasa, który znajdował się ze swoim chorym synem pod prysznicem. Chłopiec miał bardzo wysoką gorączkę i silną biegunkę. Wymiotował i troszkę się odwodnił. Rodzice robili wszystko, aby zmniejszyć jego dolegliwości, chcieli tylko tego, aby przynieść mu ulgę. Postanowili, że tata usiądzie z nim pod pd chłodnym prysznicem, aby temperatura spadła, chłopiec się zrelaksował i umył z wszystkich płynów ustrojowych.

To była TA chwila…

Mama, nie mogła powstrzymać się przed zrobieniem zdjęcia i pobiegła po aparat. Była bardzo wzruszona miłością, troską i oddaniem, które według niej wprost emanują z tego zdjęcia.

Salmonella

W końcu zdesperowani rodzice zabrali chłopca do szpitala. Tam dowiedzieli się, że jego złe samopoczucie jest wynikiem zatrucia salmonellą. Po pewnym czasie chłopiec zaczął wracać do pełni zdrowia, a rodzice odetchnęli z ulgą.

Postanowiła opublikować je w sieci

Zdjęcie bardzo szybko zyskało na popularności. Niektórzy ludzie zrozumieli doskonale to, co Heather miała tym zdjęciem do przekazania, a inni byli nim niesamowicie zniesmaczeni. Facebook usunął fotografię kilka razy.

Po długiej batalii…

Ostatecznie po długiej walce zdjęcie zostało przywrócone z wcześniejszą ilością polubień oraz udostępnień.

Rozprawa

Heather musiała stoczyć też inną walkę – w sądzie, gdzie oskarżono ją o zaniedbania wobec dzieci. Ludzie nie pozostali obojętni – bardzo szybko powstał profil, który miał na celu finansowe wsparcie w czasie procesu. Potrzebną kwotę udało się bardzo szybko zebrać.

Już dziś wiadomo, że wszystkie zarzuty zostały oddalone. Teraz Heather dziękuje wszystkim za wsparcie i pomoc.

Udostępniła je w pewnym celu…

Chciała pokazać wszystkim, że nie tylko matka może mieć bardzo bliską relację z dzieckiem. Chciała, aby ludzie dowiedzieli się, że tata także potrafi z czułością i oddaniem opiekować się swoim potomstwem. To dlatego czuła się wręcz zobowiązana do pokazania tego intymnego, pełnego miłości momentu.

Kobieta dokumentuje życie swoje i rodziny

Na jej profilu możemy zobaczyć całą masę zdjęć, które przedstawiają najważniejsze i najpiękniejsze momenty z życia jej rodziny. Uważa, że najlepsze są spontaniczne zdjęcia. Właśnie wtedy wszystko jest na nich takie prawdziwe i zupełnie naturalne…

Idealnie wyczuwa momenty

Czasami piękno, prawdziwe piękno, można znaleźć w najmniej prawdopodobnych miejscach lub w zwykłych, codziennych wydarzeniach. Heather fotografuje krajobrazy, dzieci bawiące się na plaży czy siebie i męża. Na każdym jej rodzinnym zdjęciu widać miłość, to nie podlega wątpliwości. Jednak czy naprawdę wszystko należy pokazywać zupełnie obcym ludziom, którzy mogą wykorzystać to w bardzo złym celu?

Może Cię zainteresować