×

Opublikowali zdjęcia ze zmarłym synkiem w ramionach, aby podnieść świadomość na temat tej choroby

Te przejmujące zdjęcia pokazują moment, kiedy to 8-miesięczny Harry zmarł w na rękach swojej mamy. Widać na nich, że ciało dziecka jest opuchnięte i wręcz nie do poznania, a na kończynach pojawiły się ciemne wybroczyny.

Chcieli podnieść świadomość na temat zapalenia opon mózgowych.

Rodzice chłopca postanowili opublikować te zdjęcia po to, aby świadomość innych rodziców, na temat tej strasznej choroby, była większa.

Ograniczyć ryzyko lub zapobiec zapaleniu opon mózgowych typu B można wykonując profilaktyczne szczepienia. Niestety, dla małego Harry’ego było już za późno…

Opublikowaliśmy te zdjęcia, ponieważ ludzie nie mają do końca świadomości, jak niebezpieczne jest zapalenie opon mózgowych i co może z niego wyniknąć… To straszne, ta choroba pustoszy człowieka w oczach. Dosłownie zjada go.

Rodzice musieli podjąć bardzo bolesną decyzję, o odłączeniu chłopca od maszyn podtrzymujących życie, po tym jak okazało się, że infekcja poważnie uszkodziła jego mózg.

Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ nie chcieliśmy, aby nasz kochany syn dłużej cierpiał. Przyszedł ksiądz, pobłogosławił go i wtedy Harry’ego odłączono. To był ten moment, ten w którym zmarł. Odszedł w moich ramionach…

Małżonkowie opłacali właśnie swój ślub, gdy zadzwoniła do nich 19-lenia córka Johna – Shelby i poinformowała ich, że z Harrym jest coraz gorzej.

Wezwano karetkę. Gdy sanitariusze przybyli na miejsce, natychmiast podali mu tlen i antybiotyki. Następnie niezwłocznie odwieźli chłopca do szpitala. Następnego dnia chłopiec już nie żył.

Rodzice początkowo byli pewni, że to zwykłe przeziębienie…

Od tej pory Louise zacięcie walczy o podniesienie świadomości wśród rodziców, zwłaszcza noworodków i niemowląt, na temat choroby, która zabiła jej ukochanego synka…

Może Cię zainteresować

zamknij