×

Książę Harry potajemnie spotkał się z byłą kochanką. Co na to Meghan?

Harry spotkał się z byłą kochanką i to w trakcie pobytu w Wielkiej Brytanii. Czyżby stara miłość nie zrdzewiała? Co na to jego żona?

Napięte stosunki z rodziną

Książę Harry i Meghan Markle wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, aby wieść sielskie i zwyczajne życie. Ulubieniec Brytyjczyków przeszedł ogromną zmianę – z imprezowicza stał się odpowiedzialnym mężem i świadomym ojcem. Jednak oboje regularnie stają się obiektami kontrowersyjnych doniesień kolorowych tabloidów.

Głośno o nich zrobiło się szczególnie po wywiadzie dla Oprah Winfrey. Ich rewelacje na temat rodziny królewskiej wstrząsnęły światowymi, a zwłaszcza brytyjskimi mediami. Jeszcze długo mówiono o tym, że para zarzuciła im obojętność, kłamstwa, a nawet rasizm. Meghan ujawniła, że zmagała się z depresją i miała myśli samobójcze. Był to pierwszy wywiad, którego książę i jego amerykańska małżonka udzielili po emigracji do Stanów Zjednoczonych.

Brytyjskie media zauważyły, że jeżeli Meghan i Harry chcieli kiedyś powrócić na łono rodziny, to tym wywiadem ostatecznie zamknęli sobie drogę. Mówi się także, że relacja braci nie należy do najcieplejszych. Robert Lacey, historyk i biograf rodziny królewskiej, obalił wszystkie plotki o ich pojednaniu i przebaczeniu. Jego zdaniem żadna z tych sytuacji nie miała miejsca.

Harry spotkał się z byłą kochanką
Twitter

Książę Harry spotkał się z byłą kochanką

Mimo wszystko Harry ostatnio znów zawitał do Londynu, aby wraz z Williamem odsłonić pomnik księżnej Diany. Tak jak na pogrzebie księcia Filipa, podczas tego wydarzenia nieobecna była Meghan, która niedawno urodziła drugie dziecko.

Jak donoszą informatorzy magazynu Woman’s Day, Meghan przez cały pobyt Harry’ego w Londynie nie spuszczała jednak z niego oka. Nie tylko z powodu rodzinnej kłótni z Windsorami, ale przede wszystkim przez jego byłą dziewczynę, Cressidy „Cressy” Bonas. Żona księcia wie o tym, że ten utrzymuje kontakty ze swoją ex i nie jest jest tym zachwycona.

Do spotkania doszło „przypadkiem”. Tak się składa, że mąż Meghan dzielił posiadłość ze swoją kuzynką księżniczką Eugenią. Ta z kolei pozostaje w bardzo przyjacielskich stosunkach z Cressidą, która niejednokrotnie ją odwiedza. Jak tłumaczy brytyjskie źródło:

Cressida często jest u Eugenii, co nie mogło umknąć uwadze Meghan. Założę się, że jej myśli szalały, że Harry i Cressida mogliby spotkać się w Frogmore bez jej wiedzy, biorąc pod uwagę, że ona została w Kalifornii.

Jak dalej twierdzi informator, Harry potajemnie spotkał się z byłą miłością. Podobno skonfliktowany z ojcem oraz bratem książę chciał porozmawiać z kimś, kto go dobrze rozumie:

Zniknął na chwilę i nikt nie mógł go znaleźć przez kilka godzin. Plotka głosi, że poszedł do Cressy, aby uzyskać jakąś perspektywę. Zawsze cenił jej opinię – to taki fajny, spokojny duch. Prawdopodobnie nie jest to coś, o czym kiedykolwiek powiedziałby Meghan.

Nie mogło zabraknąć również plotek, że Harry i Cressy mogą mieć romans. Jednakże nie ma żadnych dowodów w tej sprawie.

Harry spotkał się z byłą kochanką
Twitter
Harry spotkał się z byłą kochanką
Twitter
Źródła: jastrzabpost.pl, www.pomponik.pl, pl.wikipedia.org
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować