×

Harry nie jest prawdziwym ojcem małego Archie’ego? Media obiegła szokująca wiadomość

Kilka dni temu stało się to, czego oczekiwaliśmy od momentu gdy dowiedzieliśmy się o ciąży księżnej Meghan. Na świat przyszedł pierwszy syn książęcej pary Archie Harrison. Po tym radosnym wydarzeniu wciąż jeszcze nie milknął echa. Niestety, nie wszystkie doniesienia są miłe… Tabloid „Globe” podał na swojej okładce szokującą informację: „Harry nie jest prawdziwym ojcem dziecka”. Skąd takie plotki?

Harry nie jest prawdziwym ojcem dziecka?

Kilka dni temu książę Harry oraz księżna Meghan przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, któremu nadali na imię Archie Harrison. Jak możecie zobaczyć na wszystkich zdjęciach z przedstawienia światu ich potomka, byli bardzo szczęśliwi. Najwyraźniej komuś bardzo to przeszkadzało, ponieważ w mediach pojawiły się szokujące plotki.

Instagram

Instagram

Tabloid „Globe” podał szokującą informację, jakoby książę Harry nie był ojcem malutkiego Archie’go. To jeszcze nie wszystko, podobno miał już wykonać test DNA, który potwierdziłby, że między nim a chłopcem, nie ma więzów krwi. Według źródła, na które powołuje się gazeta, wiadomość ta spadła na księcia, jak grom z jasnego nieba:

Harry był zdruzgotany… Cała radość, jaką czuł, wyparowała z niego w jednej chwili. Stał się strasznie blady, a Meghan wybuchła płaczem i wyjąkała: To niemożliwe. To nie może być prawda

Instagram

Instagram

Jak skończyła się ta absurdalna sytuacja?

Według źródła „Globe” Harry nie uwierzył w pierwszy wynik testu i stwierdził, że został sfałszowany przez służbę. Według niego wszyscy nie lubią Meghan i robią, co mogą, aby ją pogrążyć. Zlecił też wykonanie kolejnego testu, który tym razem potwierdził jego ojcostwo. Niestety, nikt z jego rodziny mu nie wierzy… Właśnie tak twierdzi gazeta.

My oczywiście nie wierzymy w doniesienia tabloidu i zastanawiamy się, jakie będą kolejne rewelacje, które opublikują…

Instagram

Instagram

Może Cię zainteresować