×

Gwiazda TikToka molestowała chłopaka. 17-latka odpiera wszystkie zarzuty

Gwiazda TikToka molestowała chłopaka i zachęcała go do samobójstwa. 17-latka została oskarżona o napaść seksualną na swojego byłego partnera. Celebrytka odpiera zarzuty i twierdzi, że ktoś inny molestował jej partnera.

TikTok to wielkie zagrożenie

Nastolatkowie znudzeni Instagramem oraz Facebookiem stopniowo przenoszą się na TikTok, gdzie jak grzyby po deszczu wyrastają nowe gwiazdy internetu. Niestety przeważająca część z nich nie ma do zaoferowania żadnych, wartościowych treści. Wręcz przeciwnie – promują wyzwania, które niejednokrotnie kończą się tragicznie. Spora część celebrytów z kolei, buduje swoją karierę w oparciu o skandale. Nie zawsze jednak przyjmują one postać taką, jakiej by sobie życzyli. Bez wątpienia najnowsza afera z udziałem 17-letniej Sienny Mae Gomez nie jest dla niej spełnieniem marzeń.

Mieszkający w Los Angeles, Gomez i Wright od dawna podsycali plotki dotyczące ich romansu w tiktokowym reality show „Hype House”. Od jesieni 2020 roku para sprawiała wrażenie, jakby łączyło ją uczucie. Internauci zaczęli jednak bacznie śledzić ich poczynania, gdy wyszło na jaw, że 17-latka jest oskarżona o molestowanie seksualne Wrighta. Jako pierwszy oficjalnie nagłośnił sprawę bliski przyjaciel Wrighta, Mason Rizzo. 30 maja napisał w opublikowanym przez siebie poście:

Ciężko mi patrzeć, jak dziewczyna jest wysławiana w sieci po tym, jak wielokrotnie kazała mojemu najlepszemu przyjacielowi się zabić i napadała na niego seksualnie, gdy on w końcu próbował się od niej odciąć.

Niedługo później jego oświadczenie potwierdził brat bliźniak. Nie upłynęło jednak dużo czasu, jak  obaj mężczyźni usunęli swoje tweety. Wówczas Rizzo poinformował, że obecnie rodziny Gomez i Wright osobiście zajmują się tą sprawą i nie chcą dzielić się szczegółami w mediach społecznościowych.

Gwiazda TikToka molestowała chłopaka

W ubiegłą środę Jack opublikował oświadczenie, w którym uznał, że:

Napaść seksualna to poważna sprawa, która ma realne konsekwencje.

Zaapelował także do Sienny, aby zwróciła się po wsparcie i pomoc, których teraz bardzo potrzebuje. Gomez może się poszczycić 15 milionami obserwujących na TikToku, ale to z pewnością nie pomoże jej w ewentualnym procesie. Nastolatka zaprzeczyła zarzutom. 31 maja opublikowała oświadczenie. Z kolei, dzień później na YouTube ukazał się siedmiominutowy film, w którym mówi:

Jednoznacznie zaprzeczam zarzutom, że molestowałem seksualnie Jacka Wrighta.

Nastolatka stwierdziła także, że materiał, który pojawił się na TikToku i miał sugerować, że molestuje Jacka, został wyrwany z kontekstu. Gomez przyznaje, że Wright padł ofiarą molestowania seksualnego, ale nie z jej strony.

Wiesz, że nie napadłam na ciebie seksualnie. Oboje wiemy, co się stało i oboje wiemy, kto to był i oboje wiemy, że nie byłam na tym spotkaniu tej nocy.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij