×

Gwiazda Netfliksa nie żyje. 22-latka nie wytrzymała fali hejtu, która ją zalała

Gwiazda Netfliksa nie żyje. Miała zaledwie 22 lata. Popularność przyniósł jej program reality show „Terrace House”. Niestety jej sławie towarzyszył również hejt, którego młoda kobieta nie wytrzymała. Przed śmiercią opublikowała serię niepokojących tweetów i zdjęć na Instagramie.

Kim jest Hana Kimura?

Hana Kimura to japońska wrestlerka, która wzięła udział w programie Netlifksa „Terrace House”. Wyróżniały ją umiejętności, sportowa sylwetka i różowe włosy. Przez fanów była uważana za najpiękniejszą wrestlerkę w kraju.

Debiutowała w 2016 roku, zdobywając mistrzostwo juniorów Japonii. Potem dwukrotnie wygrywała zmagania w ramach cyklu „Artyści Stardomu” i „Bogini Stardomu”. Dzięki rosnącej popularności, młodą wrestlerkę zaproszono do wzięcia udziału w show Netfliksa.

Wysoka cena sławy

Program „Terrace House” przyniósł 22-letniej Hanie popularność, ale stał się też jej największym przekleństwem. W reality show udział wzięła szóstka uczestników, którzy mieszkali w Tokio i tam szukali miłości. Po występie w programie, na młodą Japonkę wylała się fala hejtu, z którym bardzo źle sobie radziła.

Na zdjęciach, które Hana umieszczała na Instagramie, widać było, że ma pocięte nadgarstki. Fani wrestlerki informują również, że na Twitterze zamieściła serię niepokojących wpisów.

Skarżyła się w nich, że zmaga się z falą nienawiści w Internecie.

Ranią mnie opinie ludzi na mój temat każdego dnia. Dziękuje, że miałam matkę. Jestem słaba, przepraszam. Nie chce być już człowiekiem

Gwiazda Netfliksa nie żyje

W piątek Japonka opublikowała na InstaStory swoje zdjęcie z kotem, opatrując je krótkim tekstem: „Żegnajcie”. Wkrótce potem, o śmierci Hany Kimury poinformowała federacja Stardom, w której występowała młoda Japonka.

W komunikacie czytamy:

Szanowni fani! Bardzo trudno nam to przekazać – nie żyje Hana Kimura. Prosimy, zachowajcie szacunek i poświęćcie trochę czasu na przemyślenia. Módlcie się z jej rodziną i przyjaciółmi. Prosimy o wsparcie dla nich w tym trudnym czasie

Chociaż nie podano jeszcze oficjalnych przyczyn śmierci wrestlerki, światowe media przypominają, że dziewczyna od dawna nie mogła sobie poradzić z hejterami. Prawdopodobnie 22-letnia Hana Kimura popełniła samobójstwo, tak, jak wcześniej sugerowała.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij