×

Nie żyje gwiazda programu „MasterChef”. Rodzina urywa spekulacje i wyjaśnia, co się stało

Rodzina potwierdziła tą tragiczną informację. W efekcie tragicznego wypadku zmarła gwiazda programu telewizyjnego „MasterChef”. Kondolencje płyną z całego świata. Co dokładnie się stało?

Gwiazda MasterChefa nie żyje

W Internecie toczyły się różne spekulacje. Gwiazda MasterChefa, Gary Rhodes był właśnie w trakcie kręcenia nowego programu. Jednak po powrocie do domu, doszło do tragedii.

Gwiazda MasterChefa nie żyje
Instagram

W usuniętym już poście w mediach społecznościowych, Jamie Oliver napisał, że zgon nastąpił po „tragicznym upadku”. Lokalna policja mówiła o przyczynach naturalnych. Z kolei firma produkcyjna twierdzi, że zachorował podczas przerwy w kręceniu nowego programu ITV w Dubaju.

Rodzina ma dość spekulacji

Rodzina postanowiła uciąć pojawiające się w sieci spekulacje, co do śmierci gwiazdy MasterChefa i wydała oświadczenie:

Aby zakończyć bolesne spekulacje związane z nagłym odejściem naszego ukochanego Gary’ego Rhodesa, rodzina Rhodes może potwierdzić, że po udanym dniu kręcenia z Rock Oyster Media dla ITV tutaj w Dubaju, Gary wrócił do domu w bardzo szczęśliwym nastroju na spokojny wieczór z żoną Jennie

Żona i rodzina potwierdzili, że Gary nie był w depresji, nie miał też żadnych problemów psychicznych. To był po prostu tragiczny wypadek.

Jak tłumaczyła, Rhodes zmarł z powodu krwawienia śródczaszkowego, spowodowanego urazem głowy.

Po obiedzie Gary niestety upadł w swojej rezydencji i został przewieziony do szpitala. Zmarł z powodu krwiaka podtwardówkowego

Gwiazda MasterChefa nie żyje
Instagram

Już raz uniknął śmierci

Dokładna przyczyna śmierci nie została upubliczniona. Jedna z teorii jest związana z wcześniejszym przykrym zdarzeniem gwiazdy. W 1979 roku podczas pracy w Amsterdamie został potrącony przez samochód. Wówczas 19-letni Gary uległ wypadkowi, którego efektem był zakrzep krwi w mózgu. Rhodes przeszedł wtedy 8-godzinną operację, a jego rekonwalescencja trwała 6 miesięcy.

Wyrazy współczucia płyną z całego świata. Złożył je między innymi Jamie Oliver i Gordon Ramsay.

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.theguardian.com, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram.com, Facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij