×

Gwiazda „M jak miłość” ma poważne problemy skórne. Przez nie straciła pracę!

Każda kobieta chciałaby mieć ładną i czystą cerę. Czasami jest to wręcz pożądane, zwłaszcza, kiedy wymaga tego wykonywany zawód jak np. modeling czy aktorstwo. Gwiazda „M jak miłość” ma poważne problemy skórne, co odbiło się na jej życiu zawodowym. Znana aktorka straciła przez to pracę.

Gwiazda „M jak miłość” ma poważne problemy skórne

Anna Oberc znana jest widzom z serialu „M jak miłość”. Aktorka chętnie dzieli się momentami ze swojego życia na Instagramie, gdzie obserwują ją ponad 27 tys. osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Oberc (@anna_oberc)

Ostatnio aktorka zdobyła się na wyjątkową szczerość i pokazała, że nikt nie jest idealny. Ania postanowiła opowiedzieć o problemie, jakim jest uciążliwa, trudna do wyleczenia choroba skóry. Zmiany skórne są w jej przypadku szczególnie trudnym doświadczeniem, zwłaszcza, że wykonuje ona zawód aktorki, a więc „pracuje twarzą”.

Wielu z was pewnie zmaga się z podobnymi problemami. Pewnie wielu z was nie wie, jak z tym żyć, bo to zmora potworna. Trądzik. Mój problem jako aktorki polega na tym, że ja pracuję „twarzą”, a przez nadkażenie trądziku bakteriami zrobiło się coś okropnego

– zaczęła aktorka.

Gwiazda „M jak miłość” o swojej chorobie postanowiła opowiedzieć w „Dzień Dobry TVN”, o czym poinformowała we wpisie na Instagramie [zachowano oryginalną pisownię].

Zeby nie było- to nie ja zabiegałam o zaproszenie… To Redaktorka programu zadzwonila do mnie z zapytaniem czy chcialabym o tym opowiedzieć… Rzadko udzielam się prywatnie medialnie, ale mam nadzieję, ze ten temat pomoze Wam pokonać kompleksy, czy też przywroci wiare w to, ze to mozna leczyć… i ze jest to problem, ktory moze dotknac dosłownie wszystkich🤷🏼‍♀️ Nie jest to temat, ktorym chce sie chwalic… ale jesli ma choc jednej z Was dodać otuchy… to bede szczęsliwa…

– napisała Anna Oberc.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Oberc (@anna_oberc)

Gwiazda „M jak miłość” ma poważne problemy skórne. Anna Oberc zmaga się z trądzikiem i gronkowcem

Aktorka zmaga się z gronkowcem. To nic innego jak bakteryjna choroba skóry przenosząca się drogą kropelkową lub poprzez używanie tych samych przedmiotów. Infekcja gronkowcem na skórze objawia się głównie jej czerwonym zabarwieniem, ranami i bólem w miejscu zmiany.

Ania twierdzi, że zakaziła się bakterią podczas charakteryzacji przez użycie niedokładnie oczyszczonych pędzli.

Aktorka straciła pracę

Zakażenie gronkowcem sprawiło, że twarz Ani pokrył uciążliwy trądzik. W obawie przed krytyką, zaczęła izolować się od innych. Nie to było jednak w tym wszystkim najgorsze. Trądzik przyczynił się bowiem do utraty pracy.

Kontakt z ludźmi był dla mnie bardzo wstydliwy. Czułam się, nie ukrywam, jak trędowata. Wzbudzałam litość u wielu osób, miałam parę niefajnych incydentów. Straciłam pracę, bo aktor, jak ma twarz w niedyspozycji, to po prostu nie może pracować

– wyznała Oberc.

Jak radzić sobie z uciążliwym schorzeniem?

Aktorka podzieliła się nagraniem, w którym radzi, jak walczyć ze schorzeniem. Czego unikać? Co robić? Czego używać? Na wszystkie te pytania i wiele innych odpowiedziała na poniższym nagraniu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Oberc (@anna_oberc)

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij