×

Rodzice regularnie gwałcili 12-letnią córkę. Ich wytłumaczenie brzmi jak absurd

Podczas kontrolnego badania ginekologicznego 12-latki, lekarz odkrył wstrząsającą prawdę. Dziewczynka od lat była wykorzystywana seksualnie. Napastnikami okazali się jej rodzice.

Ginekolog badający 12-latkę odkrył, że dziewczynka nie jest dziewicą. Natychmiast zaalarmował odpowiednie służby, by dokładnie zbadały sprawę

Lekarz był tak wstrząśnięty całą sytuacją, że od razu po badaniu dziecko zostało odebrane parze i trafiło do placówki opieki społecznej. Dalsze szczegóły z życia dziewczynki przerażają jeszcze bardziej.

Ojciec codziennie zmuszał ją do seksu, a matka wykorzystując zabawki erotycznie dopuszczała się czegoś równie niedopuszczalnego

Rodzice tłumaczyli, że w ten sposób planowali przygotować 12-latkę na wejście w dorosłość, by poznała trudy życia. To miało również ochronić ją przed kimś gorszym, „lepiej my niż jakiś maniak” usłyszeli policjanci podczas przesłuchania.

W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że matka dziewczynki była również gwałcona w dzieciństwie

Jednak trudno w jakikolwiek sposób wytłumaczyć tak potworną krzywdę, szczególnie jeśli wyrządzona została własnemu dziecku. Udało się ustalić, że dziewczyna była gwałcona od grudnia 2016 roku.

Wyrodnym rodzicom grozi 20 lat pozbawienia wolności, jednak słysząc takie historie otwiera się nóż w kieszeni.

Polecane

Może Cię zainteresować