×

Gdy 9-latek został sam na sam z lekarką, zwierzył się jej. „Ciocia mnie gwałci”

Indyjska policja zatrzymała 36-latkę, która została oskarżona o wielokrotne zgwałcenie 9-letniego dziecka. Kobieta jest jego ciotką, a chłopca wykorzystywała seksualnie przez ponad rok…

Opowiedział o wszystkim lekarzowi

Ta przerażająca prawda wyszła na jaw, gdy chłopiec zgłosił się na kontrolne badania w lokalnej przychodni. Wyznał wtedy lekarzowi, jak od wielu miesięcy traktuje go własna ciotka. Zszokowany mężczyzna natychmiast powiadomił policję.

Funkcjonariusze zatrzymali 36-letnią kobietę w miejscowości Thenhippalam, leżącej w stanie Kerala.

Chłopiec jest w złym stanie psychicznym

Anwar Karakkadan z organizacji Childline, która zajmuje się przypadkami przemocy wobec nieletnich, potwierdził, że chłopiec był molestowany seksualnie przez kobietę przez ponad rok. Jak dodał:

To wpłynęło na jego zdrowie psychiczne. Oskarżona jest żoną wujka 9-latka i mieszka nieopodal jego domu rodzinnego

Trwają czynności wyjaśniające sprawę

Policjanci ustalili, że chociaż oskarżona i chłopiec byli spokrewnieni, to między ich rodzinami panował spór. Jak poinformował jeden ze śledczych, Binu Thomas:

Dowiedzieliśmy się, że między najbliższą rodziną ofiary a bliskimi krewnymi oskarżonej doszło do kłótni. Musimy sprawdzić, czy zgłoszone przestępstwo jest jakoś powiązane z tym sporem

Takich przypadków jest więcej

Niestety, to nie jest odosobniony przypadek. Niedawno zatrzymano lekarkę, która molestowała swojego chorego na raka, 9-letniego pacjenta(!).

Działania rządu nie zmieniły sytuacji panującej w Indiach

Od wielu lat dochodzi tam do brutalnych napaści na tle seksualnym. Pomimo zaostrzenia kary za dokonanie gwałtu na dorosłej osobie do 20 lat pozbawienia wolności i wprowadzenia kary śmierci za zgwałcenie dziecka poniżej 12. roku życia, nadal dochodzi tam do aktów przemocy seksualnej.
__________________________________________
* Zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij