×

Znany youtuber namawiał dzieci do rozbierania się i wulgarnie je obrażał. Ofiary mają po 13 lat

Coraz trudniej jest zrozumieć, dlaczego takie okropne zachowania zrzeszają w sieci tak wielu ludzi, zwłaszcza dzieci. W końcu Gural, o którym za chwilę przeczytacie, miał ponad 200 tysięcy subskrybentów na swoim kanale. Mimo że rzeczy, o których mówił i które pokazywał, były po prostu straszne i wulgarne. Co tu dużo kryć…była to zwykła patologia.

Przecież to pedofilia

Gural to popularny, 21-letni youtuber, który zgromadził ponad 200 tysięcy subskrybentów na swoim kanale na youtube. Należy zaznaczyć, że były to głównie osoby nieletnie. 21-latek traktował niektóre z nich w bardzo wulgarny sposób. Części dzieciaków zupełnie to nie przeszkadzało, a innym już tak. Przykładowo, kiedy jedna z jego fanek zaprotestowała, gdy namawiał ją do niecnych czynów, on zaczynał być bardzo wulgarny… Nakłaniał też nieletnią do obnażania się i kłamał, że nie udostępnia tego szerszemu gronu, a w rzeczywistości audycję oglądało kilka tysięcy osób. Namawiał też 13-letniego chłopca, aby obmacywał swoją siostrę i wszystko udostępniał publicznie. Z kolei między nim, a 13-letnią dziewczynką wywiązał się też taki dialog oto dialog, który należy do najlżejszych na poniższym nagraniu:

– Ile masz lat?

– 13

– Puszczasz się?

Trzeba przyznać, że te urywki naprawdę trudno się ogląda. Zresztą zobaczcie wszystko sami:

Dzieci namawiane do seksu i poniżane przez youtubera Gurala

DOROSŁY MĘŻCZYZNA PUBLICZNIE MOLESTUJE DZIECI ZMUSZAJĄC JE DO ROZBIERANIA SIĘ PRZED KAMERĄ.12-letnią dziewczynkę namawia do rozbierania się przed internetowymi kamerkami. Zapewniając, że przekazu nikt poza nim nie widzi. Tymczasem transmisję obserwuje 30 tys. widzów. 13-latkę namawia do uprawiania z nim seksu za 2000 zł. Z wypiekami na twarzy opowiada dzieciom o narządach płciowych, lub symuluje onanizowanie się. Gural to pseudonim popularnego youtubera. Wulgarny, agresywny wobec słabszych, chętnie poniżający innych korzystając ze swojej oglądalności. Na YouTube obserwuje go ponad 250 tys. osób. Głównie dzieci.Dziewczynki, które nie chcą poddawać się chorym fantazjom Gurala są przez niego publicznie lżone, poniżane, wyszydzane. Gural naprawdę nazywa się Grzegorz Górny, ma 21 lat, pochodzi z Pszczewa. Chwali się, że nie skończył żadnej szkoły, a i tak zarabia dziesiątki tysięcy zł. Popularność przyniosły mu streamy, czyli przekazy na żywo, trwające przez miesiąc bez przerwy. Gural funkcjonował cały czas przed internetową kamerą transmitującą jego życie. Dla wielu dzieciaków jest gwiazdą, bo potrafi publicznie grozić dyrektorce szkoły, ordynarnie wyzywać starsze osoby, czy przechwalać się ile zarabia na swoim youtubowym kanale. Jak ogromną siłę ma publiczne „zniszczenie” przez gwiazdę takiej 12-latki! A do czego może prowadzić upublicznienie przez niego wizerunku rozbierającej się publicznie dziewczynki? W TRYBIE PILNYM ZAWIADAMIAMY PROKURATURĘ O WYKORZYSTYWANIU DZIECI PRZEZ TEGO PRZESTĘPCĘ ! Ośrodek składa zawiadomienie do prokuratury w sprawie naruszenia art. 191 § 1, art. 200. § 3 i § 4, art. 200a, art. 200b Kodeksu Karnego.To nie koniec sprawy Gurala. Pracownicy Ośrodka analizują dalsze materiały. Jeśli jesteś w posiadaniu innych nagrań prosimy o wysyłanie na adres omzrik@gmail.comNie będziemy patrzeć obojętnie na molestowanie dzieci przez internetowego psychopatę, nasz Ośrodek zawsze reaguje gdy ktoś jest krzywdzony. A tym razem krzywdzone są dzieci. Te molestowane przez Gurala i te, które oglądają ohydne treści. Jeśli popierasz nasze działania w tej sprawie możesz dokonać wpłaty na poniższe dane. Wszystkie posłużą do ujawniania i ścigania "górala" i innych przestępców w sprawach takich jak ta. PayPal i karta płatnicza:https://www.omzrik.pl/donacjaDane do przelewu:Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznychul Górczewska 5301-401 Warszawanr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540tytuł : "darowizna na działalność statutową"IBAN : PL19249000050000452084358540SWIFT: ALBPPLPW

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Czwartek, 22 marca 2018

Sprawa została zgłoszona już na policję

Gural chyba nie do końca rozumie powody, dla których jego konto zostało zgłoszone. 21-latek szuka winy we wszystkich dookoła tylko nie w sobie… Za całą sytuację obwinia ludzi, którzy nagłośnili jego audycje.

Ostatnie dni są dla mnie ciężkie, zrobiłem głupoty, ale trzeba też wyjaśnić wszystkim, że to nie jest tak, że jestem w 100% winny. Okej, robiłem te głupoty, ale ja sam sobie nie nagłośniłem. Sam sobie tego piekła nie dałem – tłumaczy się na nagraniu. To ci wszyscy ludzie, zebrali to, wszystkie brudy na mnie i rzucili do Internetu. I zrobili mi piekło. Psychicznie przez ostatnie dni jestem wymęczony. Nie mam na nic siły i potrzebuję odpoczynku. Razem budowaliśmy ten kanał, źle było?” – mówi w najnowszym filmie, ocierając łzy. Nie wiem dlaczego tak się stało. Przez zawiść? Zazdrość? Że mi się powodzi?

OMZRiK składa kolejne zawiadomienia w sprawie youtubera Gurala

PO ZAWIADOMIENIU OŚRODKA POLICJA ZAJĘŁA SIĘ MĘŻCZYZNĄ KTÓRY KRZYWDZIŁ DZIECI !Po zawiadomieniu Ośrodka poznańska prokuratura i policja prowadzą czyności w sprawie Grzegorza Górnego, znanego na Youtube jako Gural.Opisywaliśmy jak wykorzystując status idola dzieci nakłaniał 12,13-letnie dziewczynki do publicznego rozbierania się, proponował pieniądze za seks, molestował seksualnie opowiadając o tym „co on by z nimi robił”:https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/708745492633920/Tymczasem Gural twierdzi, że co prawda „robił głupoty”, ale nie on jest wszystkiemu winien, lecz… osoby, które nagłośniły jego wyskoki! Żali się, że przeżywa ciężkie chwile, płacze rozczulając się nad swoim losem. Szkoda, że nie pomyślał co przeżywały jego ofiary! Dzieci przez niego, dorosłego mężczyznę, publicznie obrażane, wyzywane, poniżane przed rówieśnikami. Szkoda, że nie wystarcza mu refleksji na temat tego jak może poczuć się dziewczynka, którą namówił do rozbierania się przez kamerą kłamiąc, że nikt poza nim tego nie widzi, gdy tymczasem transmitował wszystko ponad 30 tysiącom widzów!Rzadko spotyka się kogoś tak kompletnie zdeprawowanego, skupionego wyłącznie na sobie. Uzupełniamy materiał dowodowy przekazywany prokuraturze o wciąż nowe nagrania.Na celowniku Ośrodka są już inni przestępcy prowadzący kanały na YouTube, którzy prezentują treści niezgodne z prawem. Jeśli macie nagrania, coś Was niepokoi – wysyłajcie na omzrik@gmail.com.Nasze działania wspierają uczciwi youtuberzy. Dość patologii na YouTube, idziemy po przestępców którzy znęcają się i wykorzystują seksualnie dzieci. ____Jesteśmy grupą ludzi, którym nie jest wszystko jedno. Dlatego jeśli krzywdzisz słabszych licz się z tym, że ktoś za nimi stoi. I nie jesteś bezkarny!Jeśli popierasz nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na poniższe dane. Finansujemy działalność jedynie z prywatnych środków:PayPal i karta płatnicza: https://www.omzrik.pl/donacjaDane do przelewu:Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznychul Górczewska 5301-401 Warszawanr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540tytuł : "darowizna na działalność statutową"IBAN : PL19249000050000452084358540SWIFT: ALBPPLPW

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Sobota, 24 marca 2018

Sprawę bada policja

Policja ze względu na dobro śledztwa nie komentuje sprawy. Kanał Gulara został zablokowany do czasu jej wyjaśnienia. Póki co, nie wiadomo, jakie konsekwencje mu grożą.

Jeśli widzicie podobne zachowania – zgłaszajcie je!

Takie rzeczy trzeba zwalczać jak najszybciej! Mnie zastanawia, dlaczego aż tyle osób, zwłaszcza dzieci, zgromadziło się wokół Gurala i jego patologicznych zachowań. W dodatku, dlaczego trwało to tak długo, zanim ktoś się tym zajął? W dzieciakach, które były świadkami tych wszystkich scen i doświadczyły obrażania oraz słownego molestowania, ślad z pewnością pozostanie na długo…

Może Cię zainteresować