×

Zwycięzca 8. edycji MasterChefa ma sławnego brata. Ostatnio było o nim baaardzo głośno

Wciąż nie gasną emocje po wczorajszym finale polskiej edycji MasterChefa. Wygrał Grzegorz Zawierucha, ale mało kto wie, że utalentowany kucharz ma sławnego brata. Kim jest i czym się zajmuje?

Zwycięstwo po ciężkim finale

Wczoraj miał miejsce finał 8. edycji polskiego MasterChefa i do walki stanęło aż czterech kucharzy: Marlena Cichocka, Anna Łempicka, Magdalena Waś i Grzegorz Zawierucha. Przed finalistami stanęło ciężkie zadanie. Musieli bowiem zmierzyć się z wytrawnym sufletem i daniem z wątróbki oraz crêpes Suzette z lodami.

Grzegorz Zawierucha ma sławnego brata
Instagram

Po ciężkich bojach zwycięzcą tej edycji został Grzegorz Zawierucha. Jego dania oczarowały jurorów, a sam finalista nie pozostawił wątpliwości, kto jest mistrzem kuchni. Jego wygrana dla wielu smakuje podwójnie pysznie, ponieważ od początku tej edycji, trzymał się z Mariuszem, który odpadł w ćwierćfinale. Wszystko za sprawą wyjątkowo gorącej pogody w Meksyku, przez którą zawodnik musiał zostać zabrany karetką na badania.

Grzegorz Zawierucha ma sławnego brata

Zawierucha jest nie tylko niezwykle utalentowanym kucharzem, ale także intrygującym człowiekiem. Okazuje się, że ma aż… 23 rodzeństwa! Jego rodzice posiadają 4 biologicznych dzieci. Grzesiek ma młodszego brata oraz dwie starsze siostry. Jednak ich rodzice przygarnęli jeszcze inne dzieci. Tak powstał u nich rodzinny dom dziecka.

W dodatku jego brat Rafał Zawierucha to coraz popularniejszy aktor, który ma za sobą występ w zagranicznym filmie.

Grzegorz Zawierucha ma sławnego brata
Instagram

Młodszy brat Grześka nie przyjął łatwo do wiadomości, że nagle musi dzielić się przestrzenią z tak dużą ilością innych dzieci. Poczuł się odrzucony i zapomniany, co rzutowało na naukę oraz jego zachowanie. Rodzice musieli zmienić podejście do najmłodszej ze swoich pociech. Dzięki temu sytuacja uległa poprawie, a Rafał zaczął odnosić spore sukcesy.

Wnosząca się gwiazda

Rafał Zawierucha po raz pierwszy na ekranach pojawił się w 2010 roku i nie zagrał zbyt imponującej roli. W serialu Nowa w drugim odcinku pokazał się jako boy hotelowy. Na szczęście był to początek jego kariery i wielkie role miały dopiero nadejść. Rok później dołączył do obsady Przepis na Życie i wtedy zaczął rozkładać skrzydła.

Grzegorz Zawierucha ma sławnego brata
Instagram

Pojawił się w wielu polskich produkcjach w takich jak Miasto 44 czy Obywatel. Najwięcej sławy przysporzył mu jednak występ w filmie Quentina Tarantino Pewnego razu… w Hollywood jako Roman Polański. W przyszłym roku pojawi się także w kolejnych filmach.

Wiedzieliście, że nowy MasterChef to rodzony brat znanego aktora? To nie tylko zbieżność nazwisk

Źródła: plejada.pl, dziendobry.tvn.pl, teleshow.wp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram .com

Może Cię zainteresować

zamknij