×

Grażyna Torbicka ma dzisiaj 60. urodziny! Zmieniała się na naszych oczach

Wygląda na to, że dla dziennikarki czas zatrzymał się w miejscu. Grażyna Torbicka ma dzisiaj urodziny i kończy 60 lat, ale patrząc na jej zdjęcia, trudno w to uwierzyć. Zobaczcie jak zmieniła się przez lata pracy w telewizji.

Grażyna Torbicka ma już 60 lat – jakie były jej początki?

Grażyna Torbicka jest córką prezenterki telewizyjnej Krystyny Loski i piłkarskiego działacza Henryka Loski. Urodziła się 24 maja 1959 roku w Pszczynie. Pasje odziedziczyła po rodzicach. Kochała sport, ale ostatecznie skupiła się na rozwijaniu wiedzy o teatrze i kinie. Skończyła studia z zakresu wiedzy o teatrze na Akademii Teatralnej w Warszawie.

Dziennikarka jest jedną z najbardziej szanowanych gwiazd telewizji. Jej programy przyciągały przed telewizor widzów w każdym wieku. Zadebiutowała na antenie TVP w 1985 roku, prowadząc program „Sportowa niedziela” z Włodzimierzem Szaranowiczem.

Autorski program prowadziła przez ponad 20 lat

W 1994 roku na antenie TVP1 pojawił się jej autorski program „Kocham Kino”. Dzięki Grażynie Torbickiej tysiące Polaków zainteresowało się sztuką filmową. Program był emitowany przez 22 lata, aż do 2016 roku, kiedy dziennikarka zakończyła współpracę z Telewizją Polską.

Na szczęście Grażyna Torbicka nie zrezygnowała z dzielenia się wiedzą o kinie. Od 2016 roku prowadzi program „Grażyna Torbicka zaprasza”, emitowany przez stację TVN Fabuła.

Realizuje się na wielu polach

Oczywiście dziennikarka nie skupiła się wyłącznie na prowadzeniu programów telewizyjny. Przez lata była konferansjerką na wielu konkurach artystycznych i festiwalach kulturalnych. Prowadziła między innymi Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina czy Festiwal w Sopocie.

Szerząc wśród Polaków wiedzę o filmie i teatrze, Grażyna Torbicka angażuje się w Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym. W 2007 roku została jego dyrektorem artystycznym.

Świetnie prezentuje się na czerwonym dywanie

Dziennikarka stroni od pokazywania swojego życia prywatnego w mediach. W 1981 roku poślubiła kardiologa Adama Torbickiego. Para jest ze sobą do dziś i chętnie pokazują się razem na czerwonych dywanach.

Grażyna Torbicka od lat uchodzi za ikonę stylu. Stylizacji z czerwonego dywanu mogłaby pozazdrościć jej niejedna światowa gwiazda. Często wybiera kreację od polskich projektantów.

Grażyna Torbicka kończy 60 lat, ale nadal ma świetną figurę

Dziennikarka od 2016 roku współpracuje z marką L’Oréal Paris. Jako ambasadorka marki wielokrotnie pojawiała się na festiwalu filmowym w Cannes, gdzie przeprowadza wywiady z najsławniejszymi aktorami. Oczywiście olśniewając przy tym urodą i klasą.

Grażyna Torbicka ma dzisiaj urodziny i kończy już 60 lat. Jednak patrząc na jej najnowsze zdjęcia, mało kto może w to uwierzyć. Gwiazda lubi sport, więc nawet teraz może pochwalić się niesamowitą figurą.

Nie pozostaje nam nic innego, niż złożyć solenizantce serdeczne życzenia. Mamy nadzieję, że będzie nam opowiadać o filmach jeszcze przez długie lata!

Może Cię zainteresować

zamknij