×

Godlewskie na Eurowizji 2019. Małgorzata opublikowała ciekawe wideo

Za każdym razem, kiedy siostry Godlewskie publikują jakieś nowe nagranie, w sieci dosłownie wrze. Nie inaczej było tym razem, bowiem kontrowersyjne rodzeństwo postanowiło zdobyć sławę na arenie międzynarodowej. Siostry oświadczyły, że chcą reprezentować nasz kraj w tegorocznej Eurowizji. O chęci wystartowania poinformowała Małgorzata. W krótkim filmiku podała także tytuł piosenki, która ma podbić serca słuchaczy.

Godlewskie na Eurowizji?

Małgorzata Godlewska przekazała internautom, że 5 lutego złożyły zgłoszenie do tegorocznej Eurowizji. Z tego tytułu siostry nagrał już piosenkę pt. „Gentleman”, która dopiero niebawem ujrzy światło dzienne.

Z całą pewnością to będzie hit tegorocznej wiosny

Występ na Eurowizji i reprezentowanie naszego cudownego kraju, od zawsze był naszym największym marzeniem. Kochani trzymajcie za nas mocno kciuki, by komisja eliminacyjna podjęła właściwą decyzję

Kto będzie reprezentował Polskę?

Do rywalizacji w tegorocznej Eurowizji z Polski zgłosiło się podobno dwudziestu wykonawców. Artysta, który będzie reprezentował nasz kraj, miał zostać wyłoniony 8 lutego. Okazało się jednak, że TVP musi odsunąć werdykt w czasie ze względu na bardzo dużą liczbę piosenek zgłoszonych do konkursu. Ostateczny zwycięzca ma być ogłoszony 15 lutego.

Eurowizja 2019 odbędzie się z kolei 14-18 maja w Tel Awiwie. W przeszłości Eurowizja w Izraelu dwukrotnie gościła w Jerozolimie.

Myślicie, że siostry Godlewskie mają jakiekolwiek szanse na start w Eurowizji? Jesteście na to gotowi?

Może Cię zainteresować

zamknij