×

Godlewska i Linkiewicz będą walczyć. Na konferencji przed starciem wybuchła awantura

Jeżeli myślisz, że nic Cię już w życiu nie zaskoczy… wtedy pojawiają się one – „patocelebrytki”. W dodatku spotykają się na konferencji przed bitwą MMA i pokazują swoje prawdziwe oblicza.

Specyficzne gwiazdy

Jak się okazuje, show-biznes to nie tylko gale oscarowe. W Polsce popularność biją wydarzenia związane z galą FAME MMA 3. Niedługo do walki staną Monika „Esmeralda” Godlewska i Marta „Linkimaster” Linkiewicz.

Walka już w marcu!

Obie kobiety są dosyć kontrowersyjnymi gwiazdami polskiego Internetu. Czasami trudno określić, która z nich bardziej. O ich rzekomej bitwie mówiło się w mediach już od kilku dni. Wczoraj informacja została potwierdzona. Gala odbędzie się już 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

Agresywne zachowanie

W Poznaniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem „zawodniczek”. Celebrytki odpowiadały na pytania dziennikarzy, a później zaczęły się obrażać.

Zaczęło się dosyć kulturalnie

Esmeralda wyznała, że śpiewanie nigdy nie było jej pasją, lecz marzeniem jej siostry.

Ja czuję power do tego, żeby się bić po prostu. Tak jak zaczęłam trenować i wychodzi mi to dobrze

Linkiewicz stwierdziła, że „ma w nią totalnie wyje**ne” i zaczęła się jeszcze ostrzejsza przepychanka słowna.

Później leciały coraz mocniejsze słowa

Godlewska odpowiedziała:

Dla mnie ona jest nikim po prostu, dlatego jej nie obrażam. Nie obrażam osób, które mnie kompletnie nie interesują. Na ringu najchętniej wyje**łabym jej, za przeproszeniem w mordę i sprowadziła do parteru, i tyle…

Patoinfluencerka Marta, znana m.in. z akcji „tylko dla dorosłych” w autobusie, krzyknęła w stronę przyszłej przeciwniczki:

Będziesz robić pałę!

Riposta Esmeraldy była szokująca:

Co będę ci robiła? To że wyglądasz jak transwestyta to jedno, że masz penisa to co innego kochana

Doszło prawie do rękoczynów

W pewnym momencie, celebrytki chwyciły za szklanki z wodą, które znajdowały się na stole i zaczęły się nimi obrzucać. Agresja kobiet zaczęła narastać i gdyby nie mężczyźni, którzy siedzieli pomiędzy nimi, pewnie walka stoczyłaby się już wczoraj.

Wszystkie bulwersujące sceny z konferencji możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=0mlFBKPFkfo

Jeśli nadal nie macie dość, to dla najwytrwalszych mamy jeszcze nagranie Esmeraldy tuż po konferencji. Gwiazda jest wyraźnie zadowolona i spokojnie zajada się frytkami:

Aż strach pomyśleć, jak będzie wyglądała walka, kiedy kobiety wyjdą na ring…

Kto jest Waszą faworytką?

Może Cię zainteresować

zamknij