×

Magda Gessler sprzedaje zupy za złotówkę! Jest tylko jeden haczyk

Popularna restauratorka znów szokuje, ale tym razem w dobrym tego słowa znaczeniu. Magda Gessler sprzedaje zupy za złotówkę! Jest tylko jeden warunek, by dostać ciepłą strawę w promocyjnej cenie.

Porażające ceny

Z powodu pandemii koronawirusa i nałożonych przez rząd obostrzeń, branża gastronomiczna zanotowała ogromny spadek przychodów. Przedsiębiorcy robią co tylko mogą, by ratować swoje biznesy i przetrwać ten niezwykle ciężki dla nich czas.

W podobnej sytuacji znalazła się Magda Gessler, właścicielka kilkunastu restauracji w Polsce. Aby ratować swój biznes, zdecydowała się otworzyć sklep internetowy „Delikatesy u Fukiera”. Miłośnicy polskiej kuchni mogą zamówić w nim najróżniejsze dania i przetwory. Jednakże klienci muszą się liczyć z horrendalnymi cenami. Przykład: słoik ogórków kiszonych za ok. 20 zł!

Popularna restauratorka zapewnia jednak, że ofertowane przez nią produkty są warte swojej ceny:

Wizytówką Delikatesów U Fukiera jest ogromna dbałość nie tylko o jakość, ale i o pochodzenie produktów.

Tym bardziej nowość, jaką oferuje teraz lokal Gesslerowej robi wrażenie!

Magda Gessler sprzedaje zupy za złotówkę

Na stronie Facebook Restauracja U Fukiera Magda Gessler pojawiła się informacja, która niewątpliwie zaskoczyła wszystkich. Od 1 grudnia prestiżowy lokal sprzedaje zupy za… złotówkę! Jednak, aby skorzystać z oferty należy spełniać jeden warunek.

Otóż, aby otrzymać zupę za złotówkę należy mieć ukończone 60 lat:

Zupa U Fukiera dla seniora za złotówkę! ❤️Ruszamy z naszym specjalnym grudniowym projektem, w którym od poniedziałku do piątku zapraszamy seniorów (60+) na zupę z okienka U Fukiera za 1 zł! Gorąca, rozgrzewająca i pachnąca ❤️

– czytamy we wpisie.

Taki gest ze strony Restauracji u Fukiera spotkał się z niesamowicie ciepłym przyjęciem. Pod wpisem posypało się od pochlebnych komentarzy:

Wow super pomysł 👏👏👏Fajnie ze myślicie o naszych seniorach ❤️Napewno z chęcią zajrzą do okienka pani Magdy Gessler 🥰

Brawo dla was! Tutaj większość restauracji rozdawała obiady w czasie pierwszego lockdown. 👍

Świetny pomysł. Szacunek dla Was za taką inicjatywę!!!

Co myślicie o takiej akcji?

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij