×

Magda Gessler znów przeszła samą siebie! Rzuciła brudną ścierką w kelnerkę

W ostatnim odcinku „Kuchennych Rewolucji” znana restauratorka znów przeszła samą siebie. Magda Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę! Latały też patelnie.

Wybuchowy charakter

Magda Gessler to najbardziej znana restauratorka w Polsce. Zabłysnęła dzięki stacji TVN, gdzie prowadzi własny program „Kuchenne Rewolucje”, w którym pomaga lokalom gastronomicznym odzyskać swój dawny blask. To właśnie tam najczęściej daje upust swojemu wybuchowemu charakterowi.

TVN emituje właśnie kontynuację emisji 21. sezonu „Kuchennych rewolucji”, rozpoczętego wiosną tego roku i zawieszonego na kilka miesięcy. Już w pierwszym odcinku Gessler znowu rzucała talerzami i zmieszała z błotem makaron, popisowe danie właścicielki, z którego była ona szczególnie dumna.

Tym razem jednak popularna restauratorka przeszła samą siebie. W Płońsku swoim zachowaniem doprowadziła jedną z kelnerek do łez!

Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę

W ostatnim odcinku „Kuchennych Rewolucji”, Magda Gessler podjęła się rewolucji w restauracji Trops znajdującej się w Płońsku. Emocje kolejny raz wzięły górę. Gdy restauratorka weszła na kuchnię, przeraził ją brud osadzony na sprzętach do gotowania. I zaczęły się kłótnie z pracownikami.

To zbiorowisko kurzu i syfu!

– grzmiała Gessler. Po czym zaczęła ciskać na podłogę patelniami, łyżkami i innymi przyborami kuchennymi. W pewnym momencie rzuciła w kelnerkę oblepioną tłuszczem ścierką!

I zdenerwowana dodała:

Brzydzę się, że młode panny, zadbane, doprowadzają do takiego syfu. To wszystko jest ulepione brudem.

23-letnia Patrycja, której oberwało się od Magdy Gessler, nie kryła łez:

Jak się wkur…am. Rzuciła we mnie szmatą. Ścierą mokrą we mnie rzuciła.

Później restauratorka powiedziała młodej kelnerce, że „tratuje to zbyt osobiście”. Innego zdania był natomiast właściciel restauracji Trops:

Jeszcze większego wstydu nie przeżyłem. Wychodzi na to, że byłem zbyt łagodnym szefem. Nie wyciągałem konsekwencji, odpuszczałem.

Źródła: www.fakt.pl, player.pl
Fotografie: Player (miniatura wpisu), TVN Player

Może Cię zainteresować

zamknij