×

Internauci zachwycają się figurą Nataszy Urbańskiej. Ciężko uwierzyć, że urodziła dziecko

41-letnia Natasza Urbańska od lat występuje na deskach teatru Studia Buffo. Teatru, w którym dyrektorem jest jej mąż, Janusz Józefowicz. Warto zaznaczyć przy tym, że para, którą dzieli prawie 19 lat różnicy, poznała się, kiedy aktorka była jeszcze nastolatką. Dziś oboje mieszkają pod Warszawą, tworzą udane małżeństwo i wychowują córkę Kalinę, która przyszła na świat w 2008 roku. Patrząc jednak na ciało 41-latki, trudno uwierzyć, że urodziła ona dziecko. Figura Nataszy Urbańskiej prezentuje się bowiem znakomicie!

Figura Nataszy Urbańskiej robi wrażenie

W ostatnim czasie fotoreporterzy zrobili Nataszy Urbańskiej zdjęcie. Gwiazda w tym czasie była ubrana w czarny top, który odsłaniał brzuch, obcisłe spodnie, jaskrawą marynarkę, a na ramieniu towarzyszyła jej torebka Chanel. Na pierwszy rzut oka widać, że aktorka dba o formę i na co dzień pracuje ciałem. Nie da się ukryć, ciężko by było przejść obok 41-latki bez oglądania się, zgadzacie się?

Piękna, naturalna uroda i talent. I pracowitość. Panu Januszowi tylko pozazdrościć. Wszystkiego najlepszego i dużo sukcesów

Świetna kobieta utalentowana i bardzo, bardzo zgrabna. Gratuluję – piszą internauci

A Tobie jak się podoba figura, jak i sama stylizacja Nataszy Urbańskiej? Prawda, że prezentuje się rewelacyjnie jak na swój wiek?

Figura Nataszy Urbańskiej

Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij