×

Blanka Lipińska zachwyca figurą. Najnowsze zdjęcie z plaży tylko temu dowodzi

Blanka Lipińska zaistniała w show-biznesie dzięki erotycznej trylogii („365 dni”, „Ten dzień”, „Kolejny 365 dni”), która zdaniem wielu jest polskim odpowiednikiem „Greya”. Po odniesionym sukcesie literackim, autorka książek postanowiła zekranizować romantyczną historię. Sama Lipińska tworzy natomiast spójną całość ze swoją twórczością, bowiem jest pewną siebie, odważną i bezkompromisową kobietą, która wie, czego chce od życia. Świadoma swojej popularności regularnie dzieli się życiem prywatnym w sieci. Tym razem przyszedł czas na urlop w Egipcie. Zmysłowe kadry z plaży nie zachwycałyby tak bardzo, gdyby nie onieśmielająca figura Blanki Lipińskiej.

Figura Blanki Lipińskiej. Ciało autorki „365 dni” zachwyca

Po pracowitych miesiącach Blanka Lipińska postanowiła wypocząć w Egipcie. Zważywszy na temperament 34-latki można się było domyśleć, że pisarka nie będzie leżała pod parasolem, lecz będzie to, przynajmniej częściowo, aktywnie spędzony czas. Lipińska nie ukrywa, że zakochała się w kitesurfingu, którego podstaw nauczyła się właśnie w Egipcie. To właśnie m.in. z tego powodu chętnie wraca do miejsca, gdzie ma dostęp do pięknych plaż, turkusowej wody i idealnego, przyjemnego wiatru. Oczywiście nie mogło zabraknąć również czasu do poleniuchowanie. Najlepszym tego dowodem są zdjęcia publikowane przez Lipińską na jej profilu na Instagramie. Pisarka podzieliła się gorącymi kadrami w stroju kąpielowym, obok których ciężko przejść obojętnie. W końcu Blanka swoim ciałem mogłaby onieśmielić niejedną ciężko trenującą na siłowni osobę!

Osoby wokół ciebie będą pojawiać się i znikać.
Te, które odbierają na podobnych falach możesz inspirować.
Ale tych co cię nie rozumieją, nie zmienisz.
Większość ludzi będzie widzieć w tobie to, co są gotowe zobaczyć ich oczy.
Ale jest szansa, że spotkasz jednostki, które cię poczują.
Dlatego poznawaj, ryzykuj, ucz się, kochaj, bierz, dawaj, żyj … – czytamy pod jej najnowszym zdjęciem

Gorące zdjęcia Blanki Lipińskiej

Kiedy przyjrzymy się profilowi Blanki Lipińskiej, szybko zauważymy, że znajduje się na nim zdecydowanie więcej gorących ujęć, które świadczą o temperamencie pisarki. 34-latka na każdym kroku daje do zrozumienia, że chce żyć w zgodzie z własnymi przekonaniami, a tematy tabu dla niej nie istnieją. Wystarczy spojrzeć chociażby na promocję pierwszej książki, która miała miejsce na okładce magazynu dla dorosłych CKM.

Blanka Lipińska twardo stąpa po ziemi i bez wątpienia wie, czego chce. Swoją drogą czytaliście jej książki?

Źródła: www.rmf.fm, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij