×

Gwiazda hitowego serialu Polsatu pójdzie siedzieć! Zapłaciła, by córka poszła na studia

Stało się! Felicity Huffman wylądowała w więzieniu. Aktorka znana z „Gotowych na wszystko” została sazana, za kupienie dziecku miejsca na jednej z elitarnych uczelni. Poza odsiadką sąd skazał ją także na zapłatę wysokiego odszkodowania i prace społeczne. Jednak Felicity Huffman to nie jedyna gwiazda, która trafiła za kratki.

Łapówki w Hollywood i Felicity Huffman w więzieniu

Afera łapówkarska wstrząsnęła Hollywood. W sprawę badaną przez FBI jest zamieszanych ponad 50 wpływowych osób, w tym kilka aktorek i aktorów. Jedną z nich jest Felicity Huffman. Proces w sprawie aktorki znanej z seriali trwał od kilku miesięcy.

Felicity Huffman wylądowała w więzieniu

Ostatecznie aktorka sama przyznała się do winy, co z pewnością wpłynęło na wymiar kary. Zgodnie z jej zeznaniami w 2017 roku wręczyła 15 tys. dolarów szefowi firmy, która przygotowuje przyszłych studentów przed egzaminami na najbardziej prestiżowe uczelnie. Mężczyzna pomógł jej córce uzyskać dobry wynik na jednym z testów.

W trakcie procesu aktorka wyraziła skruchę i przyznała, że żałuje swojego postępowania:

Nie mam usprawiedliwień ani uzasadnień dla moich działań. Chciałbym szczególnie przeprosić studentów, którzy ciężko pracują każdego dnia, aby dostać się na studia, oraz ich rodziców, którzy dokonują ogromnych poświęceń, wspierając swoje dzieci

Felicity Huffman to nie pierwsza gwiazda w więzieniu

Sąd skazał ją na 14 dni więzienia i 250 godzin prac społecznych. Dodatkowo Felicity Huffman ma zapłacić 30 tys. dolarów, czyli ponad 117 tys. złotych grzywny. Wczoraj zgłosiła się na odbycie kary.

Historia zna już przypadki gwiazd, które traciły kontakt z rzeczywistością i podejmowały decyzje, które sprawiły, że wylądowały w więzieniu. Niestety niektórym sława zbyt mocno uderzyła do głowy i skończyli przed obliczem sądu.

Paris Hilton

paris hilton na komisariacie

Materiały Policyjne

Paris Hilton była jedną z najpopularniejszych celebrytek lat 00. Dziedziczka hotelowej fortuny nie kryła się ze swoim bogactwem i była stałą bywalczynią suto zakrapianych imprez. W końcu policjanci przyłapali ją za jazdę bez ważnego prawa jazdy. Usłyszała wyrok 45 dni więzienia, ale w więzieniu spędziła tylko 22 dni.

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey zdjęcie z zatrzymania

Materiały Policyjne

Obecność tego nazwiska na naszej liście z pewnością zaskoczy wiele osób. Laureat Oscara wydaje się jednym ze spokojniejszych aktorów. Jednak równo 20 lat temu trafił za kratki na 9 godzin. Policja zatrzymała go, kiedy nago i pod wpływem narkotyków grał na bongosach, zakłócając przy tym ciszę nocną. Ostatecznie wyszedł za kaucją i zapłacił 50 dolarów grzywny za hałasowanie.

Mel Gibson

zdjęcie z zatrzymania mela gibsona

Materiały Policyjne

Swoje za uszami ma także Mel Gibson. Aktor jest znany z zamiłowania do alkoholu, więc nikogo nie zdziwiło, że policja zatrzymała go za jazdę pod wpływem alkoholu. Podobnie jak McConaughey spędził za kratkami tylko kilka godzin. Sąd skazał go na karę 3 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Macaulay Culkin

zdjęcie z zatrzymania Macaulaya Culkina

Materiały Policyjne

Aktor znany z roli w „Kevin sam w domu” to doskonały przykład na problemy, które może wywołać sława zdobyta w młodym wieku. W 2004 roku mundurowi przyłapali go na posiadaniu narkotyków. Celę opuścił dzięki wpłaceniu kaucji. Groziło mu kilka lat więzienia, ale usłyszał wyrok 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Lindsay Lohan

zdjęcia z zatrzymań Lindsay Lohan

Materiały Policyjne

To jedna z tych gwiazd, która może pochwalić się całym albumem zdjęć z policyjnych zatrzymań. Jej problemy z prawem zaczęły się już w 2007 roku. Pierwszy raz wylądowała za kratkami w związku z narkotykami. Usłyszała wyrok roku więzienia w zawieszeniu, ale kilkukrotnie pogwałciła warunki próby. Od tego czasu w sumie spędziła w więzieniu kilkanaście miesięcy i zapłaciła kilkaset tysięcy dolarów grzywny.

Polecane

Może Cię zainteresować