×

Ewa z Gogglebox pokazała się bez makijażu. „Nie wstydzę się tego jaka jestem”

Program „Gogglebox. Przed telewizorem” zyskał popularność taką, jakiej chyba nikt się nie spodziewał. Kamera rejestruje zwyczajnych ludzi – takich jak my, w codziennej czynności, jaką jest oglądanie telewizji. Zaskakujące jest to, że ludzie biorący udział w tym projekcie, dziś sami stali się rozpoznawalni.

Wśród nich jest urocza blondynka, Ewa Mrozowska, która razem ze swoją przyjaciółką komentują to, co widzą na ekranie telewizora

Widzowie polubili tę dwójkę, ponieważ razem stanowią wybuchowe zestawienie i nie można się z nimi nudzić! Mocno się wspierają.

Ewa bez wątpienia może pochwalić się piękną figurą, ale to nie jest dla niej najważniejsze

Kilka razy mówiła, że jako makijażystka chce podkreślać kobiece piękno i ma świadomość tego, że sama rano nie wygląda tak, jak pokazuje się w telewizji. Dlatego też podzieliła się z fanami swoim zdjęciem bez grama makijażu, aby dodać otuchy zakompleksionym kobietom i uzmysłowić im, że każda z nas jest wyjątkowa.

Dziewczyny pytałyście mnie ostatnio jak wyglądam bez makijażu! Proszę bardzo! Poprawcie sobie humor! Bez rzęs ,bez brwi , bez koloru ,bez obróbki szary człowieczek !!!!! Nie wstydzę się tego jaka jestem ! Może dlatego zajęłam się tym co robię! Chce stworzyć lepsza wersje samej siebie bez operacji

A jak Wam się podoba Sylwia w takiej wersji?

Może Cię zainteresować

zamknij