×

Ewa z Gogglebox jest w ciąży. Zdjęciem brzuszka podzieliła się z fanami w sieci

Ewa z Gogglebox jest w ciąży! Ta radosna nowina dziś pojawiła się na profilu przyszłej mamy. Ewa jest znaną makijażystką, a szerszemu gronu znana jest jako komentująca w popularnym programie TTV. Już niedługo dołączy do grona dumnych mam i razem ze swoją przyjaciółką Sylwią, z którą razem biorą udział w Gogglebox, będą cieszyć się z uroków macierzyństwa.

Ewa z Gogglebox jest w ciąży. Wesoła nowina od dziś krąży w sieci

Ewa do tej pory niezbyt chętnie dzieliła się swoim życiem prywatnym. Wiemy, że wykonuje makijaże i świetnie sobie w tym radzi. Do tego przyjaźni się ze wspomnianą Sylwią i ma męża. Sympatię widzów zyskała dzięki temperamentowi i poczuciu humoru.

Ewa i Sylwia

Przyszła mama podzieliła się radosną nowiną i dodała kilka słów od siebie

No to mamy pasażera na pokładzie ?? To jest ta tajemnicza choroba ? początki były bardzo ciężkie. Mam nadzieję, że teraz już z górki i dotrwamy do końca

Fani od razu zaczęli gratulować i komplementować urodę i figurę Ewy. Nie ma się co dziwić, przyszła mama wygląda kwitnąco!

Chyba nigdy nie cieszyłam się tak z czyjejś ciąż

Bardzo się cieszę. Czytałam kilkakrotnie o tym ze od dawna chce mieć Pani dziecko! Gratuluję z całego serca i życzę błogosławieństwa i dużo zdrowa na ten czas

Tak myślałam że coś jest na rzeczy! ? Gratuluję!

Aaaa, gratulacje będzie pani świetną mamą ?

Ewa z Gogglebox jest w ciąży

Jeszcze raz serdeczne gratulacje!

Ewa z Gogglebox z mężem

Może Cię zainteresować

zamknij