×

Agnieszka z „Gogglebox” przeszła radykalną zmianę! Efektami podzieliła się w sieci

Agnieszka Kotońska znana jest widzom z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie występuje wraz z mężem Arturem i synem Dajanem. Niedawno jedna z najbardziej charakterystycznych postaci reality show przeszła niebywałą przemianę, którą pochwaliła się na swoim Instagramie. Metamorfoza Agnieszki z Gogglebox naprawdę robi wrażenie!

„Gogglebox. Przed telewizorem”. Co to takiego?

„Gogglebox. Przed telewizorem” to program, który cieszy się niebywałą popularnością wśród widzów i nie ma co się dziwić, bowiem można się przy nim naprawdę nieźle bawić. O co chodzi w tym reality show? W programie rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Do tych najczęściej oglądanych przez nich należy „Ameryka Express”, „Rolnik szuka żony”, „Korona królów”, „Na Wspólnej”, „Na ratunek 112”, „Szpital”, „Mam talent”, „Postaw na milion” czy „Milionerzy”.

Metamorfoza Agnieszki z Gogglebox

Kiedy Agnieszka Kotońska zaczynała występować w programie, miała doczepiane rzęsy, tipsy i włosy w kolorze platynowego blondu, przez które przebijały się czarne pasemka. Jakby tego było mało, zdecydowana większość widzów kojarzyła ją z obcisłych różowych t-shirtów z cekinowymi nadrukami. Też ją taką zapamiętaliście? Dzisiaj po tamtej Adze niewiele już zostało. Bohaterka show postanowiła bowiem oddać się w ręce specjalistów z programu „Druga twarz”, w którym była gościem specjalnym. Wśród osób, które miały zająć się krzykliwym stylem Agnieszki i zrobić z niej damę, były Malwina Wędzikowska, Karolina Gilon, Marcin Tyszka i Łukasz Urbański. Zadanie nie było łatwe…

Efekt końcowy

Efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania zarówno Agnieszki, jak i jej fanów. W końcu chyba nikt nie potrafił sobie wyobrazić uczestniczki show w… ciemnych włosach!

To jednak nie koniec…

Choć Agnieszka wyglądała rewelacyjnie, gwiazda najwyraźniej nie potrafiła przyzwyczaić się do swoich ciemnych włosów, dlatego postanowiła je rozjaśnić. W tym celu zafundowała sobie inny zabieg i doczepiła włosy, a efektami pochwaliła się na swoim Instagramie.

Wolicie Agnieszkę w jasnych czy ciemnych włosach?

Może Cię zainteresować

zamknij