×

Ewa Minge pokazała zdjęcia z czasów liceum. Fani są zachwyceni jej naturalnym wyglądem

Ewa Minge to jedna z najbardziej znanych polskich projektantek, której prace odnoszą sukcesy nie tylko na polskiej arenie, ale również międzynarodowej. 51-latka jest znana również ze swoich bujnych, rudych włosów oraz kontrowersyjnego wyglądu, którego temat niejednokrotnie był poruszany przez jej fanów. Jak się okazuje, nie zawdzięcza go operacjom plastycznym, lecz chorobie.

Powrót do przeszłości

Projektantka bardzo chętnie dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie postanowiła jednak cofnąć się w czasie i opublikować dwie czarno-białe fotografie z czasów liceum. Minge chciała w ten sposób prawdopodobnie zaspokoić ciekawość fanów, którzy często poszukiwali jej zdjęć z czasów młodości w sieci.

Ewa Minge w młodości

Zdjęcia opublikowane przez projektantkę nie bez powodu wywołały ogromne poruszenie. Widzimy na nich bowiem pyzatą nastolatkę z kosmiczną burzą kruczoczarnych włosów. Z pewnością mało kto tak ją sobie wyobrażał.

Ja, liceum i moje 75 kg, byłam kawał kobity, ale wysportowanej kobity!!! Podobno najczęściej wyszukiwane w internetach „Ewa Minge w młodości”. Właśnie odkopałam swoją młodość –  napisała pod zdjęciem Ewa Minge

Reakcje fanów

Reakcje fanów pojawiły się niemal natychmiast. Wielu z nich nie kryło zachwytu starymi fotografiami projektantki podkreślając, że musiała łamać serca swoich kolegów. Część z nich odniosła się także do opisu Ewy zapewniając, że 75 kilogramów, o których wspomniała, są tutaj zupełnie niewidoczne.

Też piękna lecz jakby zupełnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć że to też pani , pani Ewuniu

Ojej, w życiu bym nie powiedziała ze to Pani Ale bez względu na to, piękna kiedyś, piękna teraz

Kilogramów nie widać! tylko naturalną uśmiechniętą dziewczynę. Nic sztucznego

Jaka piękna! z pewnością łamała Pani serca kolegów

Super zdjęcia cudownej kobiety, jest i była Pani zjawiskowo piękna – czytamy w komentarzach

Jak widać komplementów ze strony fanów Minge nie brakuje. A Wy podzielacie zdanie jej fanów? Faktycznie wyglądała zjawiskowo?

Może Cię zainteresować

zamknij