×

Ewa Farna sporo schudła. Nowe zdjęcie zalała fala ciepłych komentarzy

Ewa Farna schudła i pochwaliła się nową sylwetką na Instagramie. Tak szczupła to już dawno nie była. Fani nie kryją zachwytu.

Reklama

Wahania wagi

Ewa Farna od kilku lat na przemian chudnie i tyje. Nie ma najwyraźniej szczęścia do diet, albo brakuje jej wytrwałości , bo co tylko zdążyła się pochwalić odchudzoną sylwetką, kilogramy szybko wracały.

Piosenkarka wielokrotnie podkreślała, że akceptuje swoje ciało i dużą pupę, bo może w niej zmieścić wszystkie niepochlebne opinie na swój temat. Niestety, Czesi nadal wytrwale nazywali Ewę „polską ciężarówką” i namawiali ją, by wreszcie schudła.

Reklama

Piosenkarka oficjalnie ignoruje krytykę pod swoim adresem i przekonuje, że zarabia na życie głosem a nie ciałem, więc nie ma obowiązku mieć figury modelki, jednak złośliwe uwagi chyba jej odrobinę doskwierały, bo ostatnio pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojej odchudzonej sylwetki.

 

 

Ewa Farna schudła

Ewa Farna w czerwcu 2019 roku urodziła dziecko. Od początku było wiadomo, że nie weźmie udziału w wyścigu celebrytek o to, która szybciej odchudzi się po porodzie. Farna postanowiła to zrobić, jak wszystko, w swoim tempie.

Godne podziwu jest to, że udało jej się schudnąć w trakcie pandemii, gdy większość ludzi, pozamykana w domach i bez dostępu do siłowni, wykazuje trend raczej w przeciwną stronę…

Reklama

Na najnowszym zdjęciu Ewa zaskakuje szczupłą figurą i odsłoniętym płaskim brzuchem. Tak szczupła, jak teraz, to już dawno nie była… Fani nie kryją zachwytu:

Ewa patyczak! Ale Ciebie mało ?? Promieniejesz! Macierzyństwo zdecydowanie Ci służy! Czekam na płytę tak, że szok!

Ślicznie wyglądasz!❤️ Czekamy na nową płytę! ❤️

Jaka chuda!!!!

Ewa nikniesz w oczach ? coraz to chudsza jesteś… ?

Lepiej wygląda?

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Tekst CZ?? Video PL?? (1post wczesniej) Dnes je to 14 let od me prvni desky Mels me vubec rad!??? Co jste o ni mozna nevedeli❓ ? bylo mi 11, kdyz mi rodice dostali navrh smlouvy na me zastupovani ? prvni pisnicky, ktere jsem na desku mela byly Mels me vubec rad, Zapadly Kram a Vikend ? foceni na desku bylo pro me premierou, kdy jsem na sobe mela pudr? ? par tydnu pote jsem prebrala svou prvni cenu Ceskeho Slavika za Objev roku, obleceni jsme vybiraly s mamou v Tesine ???a proslov jsem si pro jistotu poprve a naposled pripravila✊? ? Pisnicka Avril „ I am with you” byla testovaci pisnickou, kterou jsem musela zazpivat ve studiu abych presvedcila producenty a vydavatele. Byla jsem ten den nemocna a dodnes si pamatuju tu nervozitu. Libila se jim ale natolik, ze trvali aby byla i na desce. Anglictinu jsem ale odmitla a tak byla navrhnuta polstina- ma materstina a taky oduvodneni, ze EWA neni prezdivka, ale me opravdove jmeno✊???❤️ #melsmevubecrad #ewafarna #firstalbum #14yearsago

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Źródła: party.pl, www.instagram.com, obcas.pl

Może Cię zainteresować