×

Farna wrzuciła do sieci zdjęcie w samym ręczniku. Zupełnie nie wstydzi się swojego ciała

Ewa Farna bardzo młodo zadebiutowała w show biznesie. Artystka dorastała na naszych oczach. Od pewnego czasu w mediach pojawiał się jeden temat związany z jej osobą – waga. Piosenkarka jednak nic sobie z tego nie robi, podchodzi to tego z dystansem. Takie podejście podbiło serca fanów. Teraz Farna postanowiła opublikować zdjęcie… w samym ręczniku! 

Ten odważny krok pokazuje, że piosenkarka bardzo dobrze czuje się w swoim ciele i kocha swoje krągłości. Artystka zdaje się w ogóle nie przejmować swoją wagą. I to jest piękne! Na nic zdają się negatywne komentarze, które sugerują Ewie by zrzuciła kilka kilo. Piosenkarka jest jaka jest i nie planuje się zmieniać. Dowodem na to ma być zdjęcie w samym ręczniku. Farna jest jak zawsze uśmiechnięta i rozpromieniona. Aż kipi od niej pozytywna energia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Fani komplementują

Pod opublikowanym postem fani zaczęli dzielić się swoim zdaniem na temat zdjęcia. Komentarze są bardzo pozytywne. Wszyscy są pod ogromnym wrażeniem odwagi Ewy i bardzo ją komplementują! Niektórzy nawet uważają, że artystka jest idealnym wzorem dla młodych dziewczyn.

– Jesteś taka śliczna dziewczyna ! Aż się zazdrości urody!

– Śliczna jak zawsze :)

– Jejusiuuu Ewka! Jesteś piękna! ❤️

– Jesteś piękna i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Naturalnie piękna i nie słuchaj zakompleksionych nieudaczników

– Naturalne piękno

– Piękna jak zawsze!!! Pokazujesz nam normalnym dziewczyną że nie trzeba być w rozmiarze xxs żeby czuć się piękna dobrze i seksi!! Szacun kochana Ewo

Trzeba przyznać, że Ewa a opublikowanym zdjęciu wygląda obłędnie! A wy co sądzicie?

Może Cię zainteresować