×

Siostry Godlewskie mocno się pokłóciły. „Jest najbardziej fałszywą osobą, jaką znam”

Wczoraj siostry Godlewskie zszokowały po raz kolejny świątecznym teledyskiem. Piosenka dobrze znana – zwłaszcza tym internautom, którzy pamiętają wykonanie jej przez siostry dokładnie rok temu. Tym razem nie w domowym anturażu, ale w skąpych strojach prężą się przed kamerą.

Teledysk do sieci trafił wczoraj i od razu wzbudził ogromne emocje. Nie można się w sumie temu dziwić, ponieważ internauci krytycznym okiem oceniają poczynania „celebrytek”

Najwidoczniej nie tylko opinii publicznej nie spodobało się zachowanie Moniki „Esmeraldy” i Małgorzaty. Nieco zniesmaczono nagością jest także trzecia siostra, Magdalena, która prowadzi prywatną klinikę medycyny estetycznej w Łodzi.

Jeszcze kilka miesięcy temu można było spotkać trzy panie wspólnie udzielające wywiadów. Dziś ten proceder raczej się nie powtórzy

Dlaczego? Otóż na Instagramie Esmeraldy pojawił się wpis, który świadczy o tym, że siostry coś musiało poróżniać. Najprawdopodobniej bardziej statecznej z siedmiorga rodzeństwa siostrze nie spodobało się to, jak jej młode kobiety się zachowują.

Esmeralda publicznie wypowiedziała się o starszej siostrze. Zarzuciła jej poniekąd hipokryzję i wytknęła to, że Magdalena sama zaczynała od rozbieranych zdjęć

W popularnym serwisie Instagram jest możliwość zadania pytań celebrytom. Na to zdecydowały się niektóre osoby w kierunku do sióstr Godlewskich. Esmeralda nie pozostawiła suchej nitki na Magdzie. Najwidoczniej nie jest zadowolona z tego, że w oczach starszej siostry to, co robi, nie jest właściwe.

(oryginalna pisownia)

Dalej jednak robi się coraz bardziej ciekawie. Esmeralda nie ma problemu z tym, aby dzielić się prywatą z obcymi ludźmi…

Wyraźnie dała do zrozumienia, że nie interesuje się tym, co dotyczy starszej siostry

Magdalena do tej pory nie wypowiadała się w tym temacie, ale musiała poczuć się wywołana do tablicy tymi słowami, ponieważ także zorganizowała u siebie na stronie ankietę, w której ludzie zadawali jej pytania

Nie mogła pozostać dłużna i mimo że nie aż w tak dosadny sposób jak siostra, to jednak podkreśliła, że kontakt między nimi uległ faktycznie ochłodzeniu.

Podkreśliła, że nie rozmawiają ze sobą

Niespodziewanie podzieliła się także zdaniem na temat sióstr

Czy uważacie, że czymś takim powinno dzielić się publicznie?

Polecane

Może Cię zainteresować